postheadericon ПТНЗ

Станом на 01.01.2016 року функціонує 28 професійно-технічних навчальних закладів системи освіти Хмельницької області.
Із 28 ПТНЗ області:
• 6 Вищих професійних училищ: Вище професійне училище № 4 м.Хмельницького, ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м.Хмельницького», Вище художнє професійне училище № 19 смт.Гриців, Вище професійне училище № 25 м.Хмельницького, Вище професійне училище № 36 с.Балин Хмельницької області, Грицівське вище професійне училище № 38.
• 8 Професійних ліцеїв: Старокостянтинівський професійний ліцей, Понінківський професійний ліцей, Хмельницький професійний ліцей, Шепетівський професійний ліцей, Нетішинський професійний ліцей, Ярмолинецький професійний ліцей, ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей».
• 11 Професійних ліцеїв відповідного профілю: ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей», Хмельницький професійний ліцей електроніки, Говорський професійний аграрний ліцей, Плужненський професійний аграрний ліцей, ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей», Полонський професійний аграрний ліцей, Чорноострівський професійний аграрний ліцей, ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей», Новоселицький професійний аграрний ліцей, ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей», Голосківський професійний аграрний ліцей.
• 3 Центра професійно-технічної освіти: ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій», ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».
В ПТНЗ системи освіти Хмельницької області навчається 11 531 учнів, що порівняно з 2014 роком на – 267 учнів менше. Штатних викладачів фізичної культури – 60, у тому числі 9 жінок. З них із спеціальною освітою, які закінчили ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації – 56 викладачів, 2 викладача закінчує ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації у 2016 році. 4 викладача вперше розпочали роботу у звітний період. Із загальної кількості викладачів ПТН3, 60 осіб – 17 спеціалістів, 14 – викладачі ІІ категорії, 5 – викладачі І категорії, 24 – вищої категорії. 5 виикладачів у ПТНЗ — відмінники освіти України – 1 у Хмельницькому професійному ліцеї, 1 – у ВПУ № 25 м. Хмельницького, 1- у Плужненському професійному аграрному ліцеї, 1 – у Полянському професійному аграрному ліцеї, 1 – у Хмельницькому професійному ліцеї електроніки.
У порівняні з минулим роком, змін у спортивних спорудах не відбулося.
Всього спортивних споруд 184, зокрема:
— площинних споруд 120, в тому числі: 1 майданчик з тренажерним обладнанням, 24 майданчика з нестандартним обладнанням, 12 футбольних поля, 18 інших майданчиків. Із загальної кількості 1 із синтетичним покриттям.
— Приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять – 30, в тому числі 15 приміщень з тренажерним обладнанням.
— Спортивних залів площею не менше 162 кв.м. – 23.
— Стрілецьких тирів – 11.
В порівнянні з попередніми роками зростає зацікавленість учнів ПТНЗ у самостійних заняттях фізкультурою та спортом в позаурочний час. Загальна кількість осіб, що займаються всіма видами фізкультурно-оздоровчою роботою складає 3300 учнів, що на 399 учнів більше, ніж у 2014 році, серед них віком до 18 років 2814 осіб та 486 учнів від 19 і старше, в тому числі дівчат 909. Відвідують заняття (уроки) з фізичної культури 11 494 учня, з них 3 658 учнів відвідують заняття з фізичної культури 3 рази (4 години) на тиждень і більше. З 11 494 учнів ПТНЗ області, які відвідують заняття з фізичної культури розподілені на групи здоров’я таким чином:
— основна група: 9 499 учнів;
— підготовча група: 1 159 учнів;
— спеціальна група: 676 учнів;
— звільнені від уроків фізичної культури на навчальний рік – 160 учнів.
Станом на 01.01.2016 рік у ПТНЗ 29 медичних працівників, в тому числі: 2 лікаря (фельшера) та 27 медичних сестер, з них 9 медичних сестер на 0,5 ставок та 18 медичних сестер на 1 ставку. Здійснюється обов’язків медичний огляд – один раз на рік. Є медичні кабінети.
У 28 ПТНЗ системи освіти Хмельницької області організовано 94 гуртків та секцій з олімпійських видів спорту, де займається 2 693 учня, 30 з не олімпійських видів спорту, у яких займається 520 учнів та 4 гуртка з інших видів спорту з 87 учнями.
Учні професійно-технічних навчальних закладів приймають активну участь у всеукраїнських, обласних, районних змаганнях з різних видів спорту.
Систематично проводяться внутрішньо ліцейні спартакіади: зимові, літні, осінні. Проводяться військово-спортивний конкурс «Майбутній воїн», спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту, турніри між збірними командами працівників та учнями, обласний «Фестиваль освітянського спорту», міські легкоатлетичні кроси, товариські зустрічі з видів спорту, спортивне свято «Козацькому роду немає переводу», різні турніри присвячені пам’яті загиблим в зоні АТО, туристичні походи, виховні години на спортивну олімпійську тематику, спортивне свято до Дня Перемоги; зональні і фінальні змагання обласної Спартакіади.

 

Список професійно- технічних навчальних закладів Хмельницької області

Положення про обласну Спартакіаду серед учнів ПТНЗ 2013 року

Оставить комментарий