postheadericon Спартакіади

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

16-18 квітня 2013 року у на базі Красилівської ДЮСШ відбулись змагання з тенісу настільного за програмою обласної Спартакіади серед ДЮСШ з видів спорту 2013 року. Змагалися 8 команд: Чемеровецької, Ізяславської,  Віньковецької, Кам’янець-Подільської районної, Славутської, Старосинявської, Ярмолинецької та Красилівської ДЮСШ.

Командні місця розподілились наступним чином:

І м.    — Красилівська ДЮСШ;

ІІ м.  — Чемеровецька ДЮСШ;

ІІІ м. — Ізяславська ДЮСШ;

ІVм. — Кам’янець-Подільська районна;

Vм.  — Ярмолинецька ДЮСШ;

VIм. — Віньковецька ДЮСШ;

VIIм. — Славутська ДЮСШ;

VIIIм. — Старосинявска ДЮСШ

 

Серед юнаків переможцями в особистих змаганнях стали:

І місце — Мазур Валерій (Ізяславська ДЮСШ)

ІІ місце — Сидорук Богдан (Красилівська ДЮСШ)

ІІІ місце — Прядко Богдан (Чемеровецька ДЮСШ)

 

Серед дівчат переможцями в особистих змаганнях стали:

І місце — Наліснікова Олена (Красилівська ДЮСШ)

ІІ місце — Капуста Наталія (Славутська ДЮСШ)

ІІІ місце — Човган Олена (Чемеровецька ДЮСШ)

 

В парному розряді серед юнаків переможцями та призерами стали:

І місце —  Мазур Валерій — Бердник Владислав (Ізяславська ДЮСШ)

ІІ місце — Франчук Дмитро — Сидорук Богдан (Красилівська ДЮСШ)

ІІІ місце — Прядко Богдан — Шат Юрій (Чемеровецька ДЮСШ)

 

В парному розряді серед дівчат переможцями та призерами стали:

І місце —  Наліснікова Олена — Шостацька Каріна (Красилівська ДЮСШ)

ІІ місце — Прядко Оксана — Човган Альона (Чемеровецька ДЮСШ)

ІІІ місце — Боднар Наталія — Кулачок Катерина (Ярмолинецька ДЮСШ)

 

В змішаних парах призові місця розподілились:

І місце — Франчук Дмитро — Наліснікова Олена (Красилівська ДЮСШ)

ІІ місце — Прядко Богдан — Човган Альона (Чемеровецька ДЮСШ)

ІІІ місце — Мазур Валерій — Алексійчук Катерина (Ізяславська ДЮСШ)

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ДЗЮДО ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ 

11 квітня 2013 року у на базі Кам’янць-Подільської ДЮСШ №2 відбулись змагання з дзюдо (юнаки та дівчата) за програмою обласної Спартакіади серед ДЮСШ з видів спорту 2013 року. Прийняли участь 5 команд: Білогірська, Віньковецька, Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2, Деражнянська та Славутська районна ДЮСШ.

Командні місця розподілились наступним чином:

І м.    — Славутська районна ДЮСШ;

ІІ м.  — Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2;

ІІІ м. — Деражнянська ДЮСШ;

ІVм. — Віньковецька ДЮСШ;

Vм. —  Білогірська ДЮСШ;

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БОКСУ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ 

09-11 квітня 2013 року у м.Хмельницькому на базі СКЦ «Плоскирів» проведені змагання з боксу за програмою обласної Спартакіади серед ДЮСШ з видів спорту 2013 року. Прийняли участь 5 команд: Городоцька, Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2, Деражнянська, Ярмолинецька ДЮСШ та ОЦФВУМ.

Командні місця розподілились наступним чином:

І м.    — ОЦФВУМ;

ІІ м.  — Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2;

ІІІ м. — Городоцька ДЮСШ;

ІVм. — Деражгнянська ДЮСШ;

V м. —   Ярмолинецька ДЮСШ;

 

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ (ДІВЧАТА) ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ 

08-09 квітня 2013 року відбулися фінальні змагання з волейболу (дівчата), які були проведені на базі Красилівської ДЮСШ. За призові місця боролись команди: Деражнянської, Красилівської, Ізяславської, Славутської та Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1.

За результатами змагань:

І місце виборола Деражнянська ДЮСШ;

ІІ місце посіла    Городоцька ДЮСШ;

ІІІ місце             Старокостянтинівська ДЮСШ;

ІVмісце             Красилівська ДЮСШ

V  місце             Білорігська ДЮСШ;

VIмісце             Чемеровецька ДЮСШ.

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ГАНДБОЛУ (ДІВЧАТА) ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

05 — 06 квітня 2013 року вм.Волочиськ на базі ВМЗ «Дружба» відбулися фінальні змагання з гандболу (дівчата). За участю команд:  Красилівської, Антонінської, Білогірської, Волочиської, Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1.

      

      Результати наступні:

І місце виборола      Кам’янець — Подільська ДЮСШ №1;

ІІ місце посіла          Красилівська ДЮСШ;

ІІІ місце                   Волочиська  ДЮСШ; 

ІVмісце                    Білогірська ДЮСШ;

 V  місце                 Антонінська ДЮСШ;

 

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ГАНДБОЛУ (ЮНАКИ) ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

01 — 03 квітня 2013 року на базі Красилівської ДЮСШ відбулися фінальні змагання з гандболу (юнаки). За участю команд:  Красилівської, Антонінської, Білогірської, Славутської, Волочиської, Берездівської, Новоушицької ДЮСШ та Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1, що кульитвують даний вид спорту.

 

       Результати наступні:

І місце виборола      Красилівська ДЮСШ;

ІІ місце посіла         Антонінська ДЮСШ;

ІІІ місце                  Білогірська ДЮСШ;

ІVмісце                  Кам’янець — Подільська ДЮСШ №1

V  місце                  Волочиська  ДЮСШ;

VIмісце                  Славутська ДЮСШ;

VIІ місце                Берездівська ДЮСШ;

VIІІ місце               Новоушицька ДЮСШ.

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ (ЮНАКИ) ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

25-26 березня 2013 року відбулися фінальні змагання з волейболу (юнаки), які були проведені на базі Красилівської ДЮСШ. За призові місця боролись команди: Старокостянтинівської, Красилівської, Городоцької, Чемеровецької, Ізяславської та Білогірської ДЮСШ.

За результатами змагань:

І місце виборола Ізяславска ДЮСШ;

ІІ місце посіла    Городоцька ДЮСШ;

ІІІ місце             Старокостянтинівська ДЮСШ;

ІVмісце             Красилівська ДЮСШ

V  місце             Білорігська ДЮСШ;

VIмісце             Чемеровецька ДЮСШ.

ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРД ДІВЧАТ

 ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

19-20 березня 2013 року відбулися зональні змагання з волейболу (дівчата), які проведені у трьох зонах: містах Кам’янці — Подільському, Славуті,  та Красилові.

Змагання були відкриті урочисто із запрошенням почесних гостей.

В м.Кам’янець — Подільському змагались 5 команд (53 учасниці), за результатами змагань команди вибороли:

І місце — Кам’янець — Подільська ДЮСШ №1

ІІ місце — Віньковецька ДЮСШ

ІІІ місце — Кам’янець — Подільська районна ДЮСШ

ІV місце — Городоцька ДЮСШ

V місце — Чемеровецька ДЮШ.

 

Славутська зона закінчилась з такими результатами:

І місце — Сласутська ДЮСШ

ІІ місце — Ізяславська ДЮСШ

ІІІ місце — Білогірська ДЮСШ

ІV місце — Берездівська ДЮСШ

 

 

А результати Красилівської зони, такі:

І місце — Деражнянська ДЮСШ

ІІ місце — Красилівська ДЮСШ

ІІІ місце — Старокостянтинівська ДЮСШ

ІV місце — Старокостянтинівська районна ДЮСШ

V місце — Старосинявська ДЮСШ.

 

У фіналі зустрінуться команди, які посіли І, ІІ місця у зональних змаганнях.

 ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ відбудуться 08-09 квітня 2013 року у м. Красилів. 

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БОРОТЬБИ ВІЛЬНОЇ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

12-13 березня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді (ОЦФВУМ) проведені змагання з боротьби вільної за програмою обласної Спартакіади серед ДЮСШ з видів спорту 2013 року. Боролися команди: ОЦФВУМ, ДЮСШ «Юність», Городоцька та Камянець-Подільська ДЮСШ №2, всього 60 юних спортсменів у різних вагових категоріях.

Урочисто були відкриті змагання із запрошенням та вітальним словом: президента МАВФіС Барбалюка В.Д. та головного судді змагань Дячка Ю.М.

Переможцями в особистих змаганнях стали:

Нерівний Д. (ОЦФВУМ) — 42 кг, Миколайчук В. (ОЦФВУМ) — 46 кг, Яценюк О. (Кам-Подільська ДЮСШ №2) — 50 кг, Березовський А. (ОЦФВУМ) — 54 кг, Мазур В. (ОЦФВУМ) — 58 кг, Расуєв Р. (ОЦФВУМ) — 63 кг, Нагурний Д. (ОЦФВУМ) — 69 кг, Гирич В. (ОЦФВУМ) — 76 кг, Струк Б. (Городоцька ДЮСШ) — 85 кг, Возний С. (Городоцька ДЮСШ) — 100 кг.

Командні місця розподілились наступним чином:

І м.    — ОЦФВУМ;

ІІ м.  — Городоцька ДЮСШ;

ІІІ м. — Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2;

ІVм. — Хмельницька ДЮСШ «Юність»;

 

ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

14-15 березня 2013 року відбулися зональні змагання з волейболу (юнаки), які проведені у трьох зонах: містах Кам’янці — Подільському, Старакостянтинові та Ізяславі.

Урочисто були відкриті змагання із запрошенням почесних гостей.

В м.Старокостянитинові змагались 5 команд (50 учасників), за результатами змагань команди вибороли:

І місце — Старокостянтинівська ДЮСШ

ІІ місце — Красилівська ДЮСШ

ІІІ місце — Старокостянтинівська районна ДЮСШ

ІV місце — Старосинявська ДЮСШ

V місце — Деражнянська ДЮШ.

 

Кам‘янець-Подільска зона закінчилась з такими результатами:

І місце — Городоцька ДЮСШ

ІІ місце — Чемеровецьк ДЮСШ

ІІІ місце — Віньковецька ДЮСШ

ІV місце — Камянець-Подільска районна ДЮСШ

V місце — Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1.

 

А результати Ізяславської зони, такі:

І місце — Ізяславська  ДЮСШ

ІІ місце — Білогріська ДЮСШ

ІІІ місце — Теофіпольська ДЮСШ

ІV місце — Берездівська ДЮСШ

V місце — Славутська.

У фіналі зустрінуться команди, які посіли І, ІІ місця у зональних змаганнях.

 

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ відбудуться 25-26 березня 2013 року у м. Красилів. 

 

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

05-06 березня 2013 року фінальні змагання з баскетболу відбулися на базі Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1, де брали участь 4 команди ДЮСШ (42 спортсмени): Кам’янець-Подільська №1, Полонська, Чемеровецька та Шепетівська.

Отже, командні місця розподілились наступним чином:

І м.    — Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1;

ІІ м.  — Шепетівська ДЮСШ;

ІІІ м. — Полонська ДЮСШ;

ІV м. — Чемеровецька ДЮСШ;

 

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 

28 лютого — 01 березня 2013 року фінальні змагання з баскетболу відбулися на базі Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1, де брали участь 5 команд спортивних шкіл (45 учасниць): Кам’янець-Подільська №1, Кам’янець-Подільська районна, Полонська, Чемеровецька та Старокостянтинівська.

Отже, командні місця розподілились наступним чином:

І м.    — Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1;

ІІ м.  — Старокостянтинівська ДЮСШ;

ІІІ м. — Чемеровецька ДЮСШ;

ІVм. — Кам’янець-Подільська районна ДЮСШ;

 

ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЮСШ СИСТЕМИ ОСВІТИ 2013 РОКУ

 Розпочалася обласна Спартакіада серед ДЮСШ системи освіти 2013 року зональними змаганнями з баскетболу (юнаки), які проведені у двох зонах: м.Кам’янці — Подільському та м.Старакостянтинові.

20-21 лютого 2013 року зональні змагання відбулися на базі Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1, де брали участь 4 команди спортивних шкіл (40 учасників): Кам’янець-Подільська №1, Кам’янець-Подільська районна, Новоушицька та Чемеровецька.

Урочисто були відкриті змагання із запрошенням та вітальним словом:  директора Департаменту гуманітарної політики  Кам’янець-Подільської міської ради Кузема А.Л., а також директора Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1 Кшемінського С.С., інструктора-методиста ОЦФВУМ Барилюк Д.М.

Головний суддя змагань —  Мітельман К.М.

Зональні змагання проводилися по «коловій» системі. Беззаперечним фаворитом виявилась команда Камянець-Подільської ДЮСШ №1, яка виграла всі  зустрічі.  Отже, командні місця розподілились наступним чином:

І м.    — Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1;

ІІ м.  — Чемеровецька ДЮСШ;

ІІІ м. — Кам’янець-Подільська районна ДЮСШ;

ІVм. — Новоушицька ДЮСШ;

Не з’явилася на ігри команда Ярмолинецької ДЮСШ.

21-22 лютого 2013 року змагання проводились  на базі загальноосвітньої школи №7 м. Старокостянтинова за участю  4 команд ДЮСШ (42 спортсмени): Старокостянтинівської, Полонської, Шепетівської та Віньковецької. На відкритті змагань були присутні: заступник директора Старокостянтинівської ДЮСШ Пасічник А.П., методист відділу освіти, головний суддя змагань Головня І.Б.,  інструктор -методист ОЦФВУМ Боровицька Т.В.

Команда Шепетівської ДЮСШ перемогла усіх суперників, командні місця розподілися так:

І м.   — Шепетівська ДЮСШ;

ІІ м.  — Полонська ДЮСШ;

ІІІ м. — Старококстянтинівська ДЮСШ;

ІV м. — Віньковецька ДЮСШ.

 

Право змагатися у фіналі вибороли команди: Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1, Чемеровецької, Шепетівської та Полонської ДЮСШ;

 . ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ відбудуться 05-06 березня 2013 року у м. Кам’янець-Подільський. 

Оставить комментарий