postheadericon ДЮСШ

Командний Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ

   Одним із пріоритетних олімпійських видів спорту нашої Хмельницької області, який культивується у дитячо-юнацьких спортивних школах,  можна назвати тхеквондо ВТФ. Хмельницьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  МОН МС України  в свій час  ініціювало відкриття відділень тхеквондо ВТФ у спортивних школах системи освіти.

    На сьогодні тхеквондо ВТФ культивується у 4 ДЮСШ системи освіти де займається близько 500 дітей, з якими працюють досвідчені тренери-викладачі. Найбільше спортсменів , з даного виду спорту, займається у Хмельницькій  дитячо-юнацькій спортивній школі «Юність».

    Завдяки спільним зусиллям Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  МОН МС України   та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА досягнуто високих результатів, як у підготовці високоякісних спортсменів так і за результатами участі у змаганнях різного рангу. За результатами 2013 року 4 учнів – спортсменів ДЮСШ «Юність» отримали звання «Майстер спорту України», 7 учнів – спортсменів виконали нормативи спортивного розряду «Кандидат у майстри спорту України» та 17 стали першорозрядниками. Вдалими були виступи тхеквондистів – освітян на змаганнях різного рангу. Так 9-11 серпня 2013 року у місті Хмельницькому був проведений командний Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ. Честь Хмельницької області відстоювали 20 спортсменів. З яких: 3 тренера – викладача спортивної школи «Юність» та 11 їх вихованців.  Відмінний результат продемонстрували наші дівчата, які у командному заліку стали найсильнішими та заслужено посіли найвищу сходинку п’єдесталу . А друга жіноча команда  нашої області виборола третє місце. Також третю сходинку п’єдесталу посіла і перша команда чоловіків. Другий склад команди чоловіків фінішував п’ятим.

  Золоті медалі у скарбничку області принесли –  Наталія Пісоцька – тренер – викладач спортивної школи «Юність» та її учениця, яка  на даний час  тренується у ШВСМ – Олександра Баранова.  На другу сходинку п’єдесталу піднялися тренера – викладачі школи Сергій Назарчук та Тетяна Мулько, а також  учні   школи Анна Горгулько (тренер-викладач Тимчук Анатолій) та Павло Ляшко (тренер-викладач Чайка Сергій).

  Ще четверо учнів-спортсменів ДЮСШ «Юність» стали бронзовими призерами чемпіонату –  Артем Ситник (тренер-викладач Чайка Сергій), Задорожний цегла івано-франківськ, клей для плитки івано-франківськ, клей для пінопласту івано-франківськ, цемент миколаївський В’ячеслав (тренер-викладач Наталія Пісоцька), Яна Свідерська (тренер-викладач Чайка Сергій) та  Христина Щербань (тренер-викладач Чайка Сергій).

 З 20 по 24 серпня у Румунії буде проходити Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів. До складу збірної команди України увійшли учні – спортсмени ДЮСШ «Юність» — Софія Аксьонова (тренер – викладач Тимчук  Анатолій) , Влада Нарольська та Вадим Геймал (обидва вихованці тренера – викладача Сергія Чайки). Побажаємо їм вдалого виступу.

  Хмельницьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  МОН МС України   висловлює велику подяку за дієву допомогу  та підтримку директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА  Віктору Івановичу Очеретянко та начальнику управління молоді, спорту та виховної діяльності  Олександру Васильовичу Данилюку.

 Сподіваємося  що спортсменів – тхеквондистів Хмельниччини попереду чекають ще більші здобутки. 

 Начальник Хмельницького обласного відділення Комітету

з фізичного виховання та спорту  МОН МС України

На даний час обласне управління з фізичного виховання та спорту координує роботу 25 ДЮСШ системи освіти Хмельницької області!

Дислокація ДЮСШ системи освіти, станом на 01.12.2012 року.

Положення про Спартакіаду серед ДЮСШ системи освіти області 2013 року.

Наказ про підсумаки обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закаладах освіти намінація ДЮСШ 2013 року.

Оставить комментарий