Архивы рубрики ‘Регламенти, Положення змагань’

postheadericon Зміни та доповнення до Регламенту Спартакіади школярів Хмельницької області 2019 року з баскетболу 3х3

Зміни та доповнення до Регламенту Спартакіади  школярів Хмельницької області 2019 року, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 28.01.2019 року № 35-од/01-д «Про організацію проведення Спартакіади школярів Хмельницької області 2019 року»

  • Баскетбол 3х3 (юнаки 2001 р.н. і молодше) – зональні змагання 09 квітня 2019 року

1 зона   м. Кам’янець-Подільський

2 зона    смт. Ярмолинці

Кам’янець-Подільська міська рада

Ярмолинецький район
Чемеровецька ОТГ- район

Віньковецький район

Дунаєвцька міська рада

Сатанівська селищна рада

Смотрицька селищна рада

Городоцька міська рада

Солобковецька сільська рада

Хмельницький район

3 зона       м. Старокостянтинів

4 зона   м. Хмельницький

м.Старокостянтинів

Хмельницька міська рада

Старокостянтинівський район

Чорноострівська селищна рада

Старосинявська селищна рада

Волочиська міська рада

Красилівська міська рада

Летичівська селищна рада

Красилівський район

Деражнянський район

Судилківська сільська рада

5 зона м. Полонне

6 зона  м. Славута

Полонська міська рада

Славутська міська рада

Грицівська селищна рада

Славутський район

Шепетівська міська рада

Шепетівський район

Ганнопільська сільська рада

Білогірський район

Ленковецька сільська рада

Берездівська сільська рада

          До фінальних змагань допускаються команди, які посіли І місце у зональних змаганнях.

         Фінальні змагання – м. Хмельницький  19 квітня 2019 року

 

  • Баскетбол 3х3 (дівчата 2001 р.н. і молодше) – зональні змагання 11 квітня 2019 року

 

1 зона м. Кам’янець-Подільський

2 зона  смт. Ярмолинці

Кам’янець-Подільська міська рада

Ярмолинецький район

Чемеровецька ОТГ- район

Городоцька міська рада

Смотрицька селищна рада

Хмельницький район

Сатанівська селищна рада

Чорноострівська селищна рада

3 зона   м. Старокостянтинів

4 зона  м. Хмельницький

м.Старокостянтинів

Хмельницька міська рада

Старокостянтинівський район

Волочиська міська рада

Старосинявська селищна рада

Летичівська селищна рада

Красилівський район

Деражнянський район

Судилківська сільська рада

Красилівська міська рада

5 зона   м. Полонне

6 зона  м. Шепетівка

Полонська міська рада

Шепетівська міська рада

Грицівська селищна рада

Славутський район

Ганнопільська сільська рада

Шепетівський район

Ленковецька сільська рада

Білогірський район

Берездівська сільська рада

 До фінальних змагань допускаються команди, які посіли І місце у зональних змаганнях.

         Фінальні змагання – м. Хмельницький  19 квітня 2019 року

  •  Баскетбол 3х3 (юнаки 2004 р.н. і молодше) – зональні змагання 16 квітня 2019 року 

1 зона  м. Кам’янець-Подільський

2 зона  смт. Ярмолинці

Кам’янець-Подільська міська рада

Ярмолинецький район

Чемеровецька ОТГ- район

Віньковецький район
Дунаєвцька міська рада

Сатанівська селищна рада

Камянець-Подільський район

Городоцька міська рада
Солобковецька сільська рада

Хмельницький район

Гуменецька сільська рада

3 зона  м. Старокостянтинів

4 зона  м. Хмельницький

м.Старокостянтинів

Хмельницька міська рада

Старокостянтинівський район

Чорноострівська селищна рада

Старосинявська селищна рада

Волочиська міська рада

Красилівська міська рада

Летичівська селищна рада

Красилівський район

Деражнянський район

Судилківська сільська рада

5 зона  м. Полонне

6 зона  м. Славута

Полонська міська рада

Славутська міська рада

Грицівська селищна рада

Славутський район

Шепетівська міська рада

Шепетівський район

Ганнопільська сільська рада

Білогірський район

Ленковецька сільська рада

Берездівська сільська рада

До фінальних змагань допускаються команди, які посіли І місце у зональних змаганнях.

         Фінальні змагання – м. Хмельницький  02 травня 2019 року

  •  Баскетбол 3х3 (дівчата 2004 р.н. і молодше) – зональні змагання 18 квітня 2019 року

1 зона м. Кам’янець-Подільський

2 зона  смт.Ярмолинці

Кам’янець-Подільська міська рада

Ярмолинецький район
Чемеровецька ОТГ- район

Солобковецька сільська рада

Дунаєвцька міська рада

Сатанівська селищна рада
Камянець-Подільський район

Городоцька міська рада

Гуменецька  сільська рада

Хмельницький район

3 зона   м. Старокостянтинів

4 зона м. Хмельницький
м.Старокостянтинів

Хмельницька міська рада

Старокостянтинівський район

Чорноострівська селищна рада
Старосинявська селищна рада

Летичівська селищна рада

Красилівська міська рада

Деражнянський район
Судилківська сільська рада

Красилівський район

    5 зона м. Полонне    6 зона  м. Шепетівка

Полонська міська рада

Славутська міська рада

Грицівська селищна рада

Славутський район

Шепетівська міська рада

Шепетівський район

Ганнопільська сільська рада

Білогірський район

Ленковецька сільська рада

Берездівська сільська рада

До фінальних змагань допускаються команди, які посіли І місце у зональних змаганнях.

         Фінальні змагання – м. Хмельницький  02 травня 2019 року

 

postheadericon Обласна Універсіада серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут 2018 року

Додаток 1 Регламент обл.Універсіади 2017 (2-4 аркуш)