Архивы автора

postheadericon Успішні виступи студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у Кубку України з тхеквондо

    Впродовж 18-20 жовтня 2019 року Івано-Франківськ приймав Кубок України з тхеквондо, в якому брали участь студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В результаті змагань Олег Маматов (в/к до 58 кг) став переможцем, Любава Ільчик (в/к до 49 кг) та Валерія Тимчук (в/к до 62 кг) посіли треті призові місця.

Любава Ільчик

Олег Маматов 

Валерія Тимчук

       Вітаємо студентів з гарними результатами!

postheadericon Міжнародний турнір з тхеквондо ВТ

     Вітаємо студента факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  Олега Маматова з перемогою у ваговій категорії до 58 кг на Міжнародному турнірі з тхеквондо ВТ «Школа спорту», що відбувся 11-13 жовтня 2019 року в Києві.

postheadericon Вітаємо Коваленка Андрія з успішним виступом у відкритому чемпіонаті області з плавання серед юнаків 2000-2004 р.н.

    Коваленко Андрій, учень 11-Б класу Хмельницької гімназії № 1 — вихованець Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівського молоді (директор Федосєєв Анатолій Іванович, тренер — Міщанінов Володимир Іванович) став чемпіоном у відкритому чемпіонаті Хмельницької області з плавання серед юнаків 2000-2004 р.н. на дистанції 50 бат. з результатом 026,53.

     Змагання проводилися з 17 по 18 жовтня 2019 року у м. Хмельницький.

postheadericon Змагання з міні-футболу між закладами загальної середньої освіти Староушицької селищної ради

   16 жовтня 2019 року в с. Крушанівка на футбольному полі відбулися змагання з міні-футболу між закладами загальної середньої освіти Староушицької селищної ради. 

Селищний голова — Тимчук Анатолій Сергійович, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту — Бичок Наталія Іванівна.

    В змаганнях брали участь 3 команди – юнаки Грушківського, Подільського та Староушицького ліцеїв.

    У підсумку, призові командні місця розподілилися наступним чином:

  • І місце – команда Староушицького ліцею, 
  • ІІ місце – команда Грушківського ліцею,
  • ІІІ місце – команда Подільського ліцею.

      Також були відзначені кращі гравці змагань:

кращий форвард – учень Староушицького ліцею Кондратюк Віталій,

кращий гравець – учень Грушківського ліцею Тимчук Сергій,

кращий захисник – учень Подільського ліцею Чміль Олександр.

     По закінченню змагань заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради Заболотна Юлія Анатоліївна нагородила учасників змагань грамотами.

 

postheadericon Основи туризму на уроці фізичної культури у Шепетівському професійному ліцеї

     15 жовтня 2019 року, на спортивному майданчику Шепетівського професійного ліцею, проводився практичний урок на тему: «Основи спортивного туризму».

    Директор Шепетівського професійного ліцею — Окунєвський Олег Антонович.
   Урок фізичної культури проводився на свіжому повітрі. Знайомство із основними елементами технічної підготовки у спортивному туризмі, та закріплення початкових навиків у формі проведення змагань.

      У спортивному заході брали  участь 25 учнів навчальної групи № 103 за спеціальністю»Швачка, кравець».
На урок запрошений:  інструктор із спортивного туризму, учасник бойових дій на сході України Олександр Мельник.

      Відповідальний за проведення заходу — викладач фізичної культури Мельник Сергій Борисович.

postheadericon Змагання з футболу між закладами загальної середньої освіти Староушицької селищної ради

       11 жовтня 2019 року, на базі Староушицького ліцею, відбулися змагання з футболу між закладами загальної середньої освіти Староушицької селищної ради (селищний голова — Тимчук Анатолій Сергійович, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту — Бичок Наталія Іванівна). 

      В змаганнях брали участь 3 команди – юнаки Грушківського, Подільського та Староушицького ліцеїв.

      У підсумку призові командні місця розподілилися наступним чином:

  • І місце – команда Староушицького ліцею
  • ІІ місце – команда Грушківського ліцею,
  • ІІІ місце – команда Подільського ліцею.

      Також були відзначені кращі гравці змагань:

кращий форвард – учень Староушицького ліцею Пілець Юрій,

кращий гравець – учень Грушківського ліцею Тимчук Сергій,

кращий захисник – учень Подільського ліцею Воєвода Вадим.

     По закінченню змагань заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради Заболотна Юлія Анатоліївна нагородила учасників змагань грамотами.

postheadericon «Перші кроки» у Хмельницькому дошкільному навчальному закладі № 48 «Червона квіточка»

      З 08 по 10 жовтня 2019 року у дошкільному навчальному закладі № 48 «Червона квіточка» Хмельницької міської ради (завідувач  —  Юрчик Наталія Леонідівна, інструктор з фізкультури — Чабанюк Лілія Євгенівна) проводився спортивний захід «Перші кроки». 

      У заході взяли участь 137  вихованців.

postheadericon Святослав Семикрас поповнив лави заслужених майстрів спорту України

      Вітаємо студента факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  Святослава Семикраса з перемогою (вагова категорія до 85 кг) на чемпіонаті світу з боротьби сумо, що пройшов 9-14 жовтня 2019 року в м. Осака (Японія), а також з виконанням нормативу Заслуженого майстра спорту України!

 

postheadericon Місто Кам’янець-Подільський у Чемпіонаті України з боксу серед юніорів 2004-2005 р.н. у м. Одеса представляли вихованці ДЮСШ № 2

      З 7 по 13 жовтня 2019 року  в м. Одеса проходив Чемпіонат України (перехідний)  з боксу серед юніорів 2004-2005 р.н., де участь брали 330 спортсменів з різних областей України.

      Хмельниччина представлена боксерами Кам’янець-Подільського, Шепетівки, Нетішина, Городка, Теофіполя, Чемерівців та Хмельницького.

      Місто Кам’янець-Подільський представляли  вихованці ДЮСШ № 2 (директор — Пасенко Василь Іванович):

  • Роман Давиденко (2005 р.н.) — 44,5 кг,  на жаль поступився у рівному двобої боксеру із Дніпра та вибув  із змагань; 
  • Захар Тихун (2005 р.н.) — 54 кг, в напруженому поєдинку поступився бійцю з Житомир,  також покинув участь у змаганнях; 
  •  Севак Мартиросян (2004 р.н. — 48 кг, у  видовищному поєдинку програв боксеру з Львова та не зміг продовжувати участь у Чемпіонаті України;
  • Артур Ковальський (2004 р.н.) -52 кг, у напруженому двобої поступися бійцю з Харкова та вибув із змагань; 
  • Ілля Шимко (2005 р.н.) — 54 кг виграв у бійця з Івано-Франківська та пройшов 1/8 фінала, але на привеликий жаль поступився в 1/8 боксеру із Києва та зайняв 8 місце в Чемпіонаті України.

      Підготували спортсменів до змагань  тренери-викладачі: Олег Люлько, Дмитро  Невенгловський, Олександр Скавронський.

postheadericon Шатурський Марк — чемпіон ІІ міжобласного турніру з боротьби вільної серед юнаків 2004-2005 р.н., пам`яті тренерів Гомельщини

      10-11 жовтня 2019 року в місті Гомель (Білорусь) відбувся ІІ міжобласний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2004-2005 р.н., пам`яті тренерів Гомельщини.
      В змаганнях взяло учать 150 спортсменів.
      Серед учасників змагань — вихованець Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2Шатурський Марк, який виборов ПЕРШЕ місце.
      Підготували чемпіона до змагань —  тренери Негода Валентин та Губренюк Сергій.