Архивы за Октябрь 7th, 2019

postheadericon Чемпіонат України з дзюдо

      3-4 жовтня 2019 року в м.Київ пройшов чемпіонат України з дзюдо серед дорослих, який зібрав на татамі понад 300 спортсменів. Факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (ректор університету  — Копилов Сергій  Анатолійович, декан факультету — Стасюк Іван Іванович) був представлений 18 спортсменами.

     У підсумку: Антон Савицький став чемпіоном у ваговій категорії до 100 кг; Едуард Штефанеса (в/к до 60 кг), Леонід Гасюк (в/к +100 кг), Анастасія Врублевська (в/к до 52 кг) та Анастасія Перехрест (в/к до 57 кг ) посіли треті призові місця; Артем Рось (в/к до 66 кг) став п’ятим.

     Вітаємо спортсменів з гарними результатами й зичимо подальших перемог!

postheadericon Шупарський Владислав, вихованець Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2, посів третє місце у Міжнародному турнірі «Кубок Землі Краснецької» з боротьби вільної

       11-12 жовтня 2019  року у місті Краснік (Польща) відбувся 28 Міжнародний турнір «Кубок Землі Краснецької» з боротьби вільної. В турнірі брали учать 250 спортсменів з Канади, Угорщини, Хорватії, Россії, Німеччини, Словаччини, Білорусії, Естонії, Латвії, Литви, Іспанії.

    Шупарський Владислав, вихованець Кам’янець-Подільської ДЮСШ  № 2, посів ТРЕТЄ місце.

    Підготували призера до змагань —  тренери Пасенко Дмитро та Глібенко Віктор .

postheadericon Успішні виступи вихованців Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 у V турі  чемпіонату Хмельницької обласної федерації футболу серед юнаків 2008-2009 р. н.

      05 жовтня 2019 року в смт. Нова Ушиця  проводився V тур  чемпіонату Хмельницької обласної федерації футболу серед юнаків 2008-2009 р. н.
      Серед  учасників змагань — команда «Спортлідер» Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 (директор ДЮСШ — Пасенко Василь Іванович), яка провела дві зустрічі. В першій зустрічі  «Спортлідер»  зустрівся з Маківської ДЮСШ та впевнено переміг з рахунком 10:0. М’ячі забивали Боднарчук Ростислав — 3, Тимчук Стефан  — 2, Федоров Даніїл — 2, Цимбалістий Максим -1, Кукуруза Артем — 1, Гнідко Володимир -1.
     У другій зустрічі Кам’янчани зустрічались з одним із лідерів — ДЮСШ м. Дунаївці. Напружений поединок закінчився з рахунком 5:1 на користь «Спортлідера», м’ячі забивали Тимчук Стефан — 3, Федорів Даніїл — 2.            Кращим гравцем туру визнано Тимчука Стефана, який був нагороджений дипломом і цінним подарунком.
   Тренери-викладачі спортсменів: Сергій Горенко і Вячеслав Цимбалістий.

postheadericon Участь та проведення спортивно – масових заходів ХОЦФВУМ з 14 по 20 жовтня 2019 року

Інформація про участь та проведення  спортивно – масових заходів ХОЦФВУМ з 14 по 20 жовтня 2019 року

Директор Хмельницького центру фізичного  виховання учнівської молодіФедосєєв Анатолій Іванович.

 

 

Дата Назва заходу Місце проведення Кількість учасників ХОЦФВУМ Організатор

17-18.10. 2019р.

Відкритий чемпіонат Хмельницької області з плавання м.Хмельницький 55

ХОЦФВУМ

17-18.10. 2019р.

Фінальні змагання з футболу за програмою обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти у 2019 році м.Старокостянтинів

ХОЦФВУМ

17-19.10. 2019р.

Міжобласний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003р.н. і молодші м.Кам’янець-Подільський 15

Федерація легкої атлетики

17-19.10. 2019р.

Відкритий обласний турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2006р.н. і мол. присвячений ЗМСУ П.Олійнику м.Хмельницький 25

Федерація боротьби вільної

18-20.10. 2019р.

Відкритий кубок України з тхековондо ВТФ м.Івано-Франківськ 20

Федерація тхеквондо

 

postheadericon Вітаємо Марину Бех-Романчук з високим результатом у Чемпіонаті світу з легкої атлетики

    З 26 вересня по 6 жовтня 2019 року у місті Доха (Катар) відбувся Чемпіонат світу з легкої атлетики.

    Збірна команда України завоювала дві срібні нагороди на цьому чемпіонаті, де одну з них здобула хмельничанка Марина Олександрівна БЕХ-РОМАНЧУК, вихованка Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

    Спорсменка виборола срібну нагороду із стрибків у довжину з результатом 6 метрів 92 см.

     Тренер, який підготував спортсменку до змагань — Крушинський Вадим Вікторович.  

    Вітаємо Марину  та її тренера з успішним виступом у Чемпіонаті світу з легкої атлетики, бажаємо високих здобутків у спорті.

postheadericon Проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Challenge Fest»  у Державному навчальному закладі «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»

 Проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Challenge Fest»  у Державному навчальному закладі «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»

Директор — Царьова Євеліна Сергіївна.