Архивы за Октябрь 2nd, 2019

postheadericon Оголошення Подяки директорам закладів професійної освіти за організацію та проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Сhallenge Fest»

   Оголошення Подяки директорам закладів професійної (професійно-технічної) освіти за організацію та проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Сhallenge Fest»

    Відповідно до Календарного  плану  фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  на  2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  України від 22.12.2018 № 1445, наказу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 18.09.2019 № 235, 24 вересня 2019 року одночасно в усіх регіонах України проводився новий Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед школярів закладів загальної  середньої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Сhallenge Fest».

      До  програми заходу передбачалося: спортивний флешмоб з «Jump Squats» — стрибок з напівприсяду, турнір на швидкісне складання «кубика  Рубика»,  презентація та майстер-класи з різних видів єдиноборств, участь учнів у різних видах спортивних активностях, кокурси, лотереї, майстер-класи з кросфіту, воркауту, брейкдансу тощо.

      Враховуючи вище зазначене, Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює щиру вдячність Вам за своєчасну надану інформацію,  відео та фотоматеріали про проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Сhallenge Fest».

      Щиро дякуємо за допомогу у формуванні зведеного звіту по Хмельницькій області про проведення спортивного заходу.

      За пропаганду здорового способу життя, формування  широкого  залучення учнівської молоді до регулярних  занять  фізичною  культурою та спортом, за  надання  можливості учням спробувати  себе  у різноманітних  рухових активностях, популяризацію та подальший розвиток учнівського спорту у Хмельницькій області оголошуємо ПОДЯКУ:

  • Михайлову Сергію Володимировичу, директору Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького;
  • Загіці Олені Олегівні, директору Хмельницького Вищого професійного училища № 25;
  • Царьовій Євеліні Сергіївні, директору Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»;
  • Окунєвському Олегу Антоновичу, директору Шепетівського професійного ліцею;
  • Гладищуку Павлу Васильовичу, директору Державного навчального закладу «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей»;
  • Романюку Миколі Євгеновичу, директору Державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»;
  • Осипчуку Миколі Яковичу, директору Вищого професійного училища № 36 с. Балин;
  • Боровику Олександру Васильовичу, директору Державного навчального закладу «Лісоводський професійний аграрний ліцей».


postheadericon Серед учасників відкритого Всеукраїнського турніру з боротьби вільної серед кадетів 2004 — 2008 р.н. «Кубок міського голови Тернопіля» — вихованці Кам’янець-Подільської  ДЮСШ № 2

      26 — 28 вересня 2019 р.  в м. Тернопіль  проводився відкритий Всеукраїнський турнір  з вільної  боротьби серед кадетів 2004 — 2008 р.н. «Кубок міського голови Тернопіля».  Змагались  юні борці з Угорщини, Молдови, Румунії, Білорусії  та України понад 250 учасників.
       Серед учасників — вихованців відділення  вільної боротьби Кам’янець-Подільської  ДЮСШ № 2:
                                                   Єгор Горох — II місце в/к 62 кг.
                                                   Вадим Руденюк -II місце в/к 85 кг.
                                                   Олег Яковенко  — III місце в/к  52 кг.
                                                   Тарас Река — III місце в/к 52 кг.
       Підготовив до змагань  переможців — тренер Валентин Негода.

postheadericon В смк. Теофіполь відбувся V турнір області  з боксу,  пам’яті тренера з боксу  І. Ващука серед юнаків 2004 -2005, 2006-2007 р.н.

      З 27 по  29 вересня 2019 року в смк. Теофіполь відбувся V турнір області  з боксу,  пам’яті тренера з боксу  І. Ващука серед юнаків 2004-2005, 2006-2007 р.н.
     Участь в змаганнях взяли 100 учасників.
    Серед учасників — вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2, які посіли  ПЕРШЕ командне місце.
    Серед  вихованців відділення боксу ДЮСШ № 2 краще виступили:
          I місцеПипа Богдан -36 кг.
                       — Жайворонок Денис — 30 кг.
                       — Маслюк Максим -38.5 кг.
                       — Коваль Дмитро -38,5 кг.
                      — Бондарчук Герман -44,5 кг.
                      — Тихун Захар — 54 кг.
                      — Бубельний Іван— 52 кг.
                      — Мартеросян Сєвак — 48 кг. (Гуменецька ОТГ)
                      — Даведенко Роман — 43 кг.
      II місце — Шимко Ілля -57 кг.
                      Дуцик Нікіта — 35.5 кг.
     III місце —  Ковальський Артур -52 кг.
                   —  Ткачук Дмитро — 52 кг.
                   — Бугера Андрійко — 48 кг.
                   — Городецький Станіслав — 52 кг.
                   — Кучеренко Сергій -54 кг.
         Підготовили юнних спортсменів тренери — викладачі:  Олег Люлько, Володимир Приходько, Олександр Скавронський, Дмитро Невенгловський, Віктор Архіпов.

postheadericon Оголошення ПОДЯКИ за проведення на високому організаційному рівні Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів «Сhallenge Fest» у закладах загальної середньої освіти Хмельницької області

      Відповідно до Календарного  плану  фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  на  2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  України від 22.12.2018 № 1445, наказу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 18.09.2019 № 235 «Про проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів» 24 вересня 2019 року одночасно в усіх регіонах України проводився новий Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед школярів «Сhallenge Fest».

      До  програми заходу передбачалося: спортивний флешмоб з «Jump Squats» — стрибок з напівприсяду, турнір на швидкісне складання «кубика  Рубика», показові естафетні змагання «Cool Games»,  презентація та майстер-класи з різних видів єдиноборств, участь учнів у різних видах спортивних активностях, кокурси, лотереї, майстер-класи з кросфіту, воркауту, брейкдансу тощо.

      Враховуючи вище зазначене, Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює щиру вдячність Вам за своєчасну надану інформацію,  відео та фотоматеріали про проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів «Сhallenge Fest».

      Щиро дякуємо за допомогу у формуванні зведеного звіту по Хмельницькій області про проведення спортивного заходу.

      За пропаганду здорового способу життя, формування  широкого  залучення учнівської молоді до регулярних  занять  фізичною  культурою та спортом, за  надання  можливості учням спробувати  себе  у різноманітних  рухових активностях, популяризацію та подальший розвиток учнівського спорту у Хмельницькій області оголошуємо ПОДЯКУ:

  • Ремезу Сергію Степановичу, начальнику управління молоді та спорту Хмельницької міської ради;
  • Губай Світлані Василівні, в.о. директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради;
  • Мельнику Сергію Васильовичу, начальнику управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради;
  • Миську Василю Миколайовичу, начальнику управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради;
  • Добровольській Людмилі Олександрівні, директору Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
  • Перепелиці Ельмірі Миколаївні, начальнику управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради;
  • Пасічнику Анатолію Панасовичу, начальнику управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради;
  • Тихончук Людмилі Іванівні, начальнику управління освіти Шепетівської міської ради;
  • Пістрюзі Людмилі Василівні, директору Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Валі Котика;
  • Щур Наталії Миколаївні, директору Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
  • Арсенюку Віталію Олександровичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації;
  • Пунді Вадиму Дмитровичу, начальнику відділу освіти Городоцької районної державної адміністрації;
  • Семенюк Валентині Іванівні, директору Бедриковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городоцького району;
  • Сінькевич Жанні Миколаївні, начальнику відділу освіти Деражнянської районної державної адміністрації;
  • Конончуку Ростиславу Борисовичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації;
  • Березному Юрію Миколайовичу, директору Білівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Ізяславської районної ради;
  • Пронозюк Олені Вікторівні, начальнику відділу освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації;
  • Снігуру Володимиру Івановичу, начальнику управління освіти, культури, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації;
  • Лісовій Оксані Вікторівні, головному спеціалісту сектору освіти, культури, молоді та спорту Новоушицької районної державної адміністрації;
  • Бойчаку Дмитру Володимировичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації;
  • Зубовій Жанні Олександрівні, начальнику відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Крупецької громади Славутського району;
  • Чернезі Сергію Анатолійовичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації;
  • Мельник Майї Олександрівні, начальнику відділу освіти Теофіпольської районної державної адміністрації;
  • Варнацькій Надії Миколаївні, директору Кунчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольської районної ради;
  • Савчуку Сергію Юхимовичу, директору Шибенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольської районної ради;
  • Шереметі Світлані Олексіївні, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації;
  • Царук Оксані Леонідівні, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Чемеровецької районної державної адміністрації;
  • Грабельніковій Наталії  Миколаївні, начальнику відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської районної державної адміністрації;
  • Хоптовій Валентині Миколаївні, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації;
  • Куян Наталії Андріївні, начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради;
  • Колодніцькому Василю Івановичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради Славутського району;
  • Власюку Віктору Миколайовичу, начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Ганнопільської сільської ради Славутського району;
  • Рибаку Сергію Володимировичу, начальнику відділу освіти Городоцької міської ради;
  • Пустій Тетяні Іванівні, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Гуківської сільської ради Чемеровецького району;
  • Тіфенбах Людмилі Василівні, голові Грицівської селищної ради Шепетівського району;
  • Самунику Олегу Васильовичу, заступнику начальника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради;
  • Гіджеліцькій Лілії Феодосіївні, заступнику селищного голови-начальнику відділу освіти виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради;
  • Криворучко Тетяні Володимирівні, голові Жванецької сільської ради Кам’янець-Подільського району;
  • Заїці Олені Михайлівні, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради;
  • Кушніру Анатолію Аркадійовичу, голові Маківської сільської об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району;
  • Власовій Маргариті Миколаївні, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради;
  • Сітарському Віталію Володимировичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади;
  • Гончаренку Геннадію Володимировичу, секретарю Понінківської селищної ради Полонського району;
  • Дячку Василю Володимировичу, голові Розсошанської сільської ради Хмельницького району;
  • Іжицькому Володимиру Тадеушовичу, відповідальному з питань освіти Сатанівської селищної ради Городоцького району;
  • Сендзюк Олені Сергіївні, начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району;
  • Пелих Людмилі Петрівні, голові Смотрицької селищної об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району;
  • Когуту Сергію Анатолійовичу, голові Солобковецької сільської ради Ярмолинецького району;
  • Котик Тетяні Миколаївні, голові Судилківської сільської ради Шепетівського району;
  • Бойчаку Дмитру Володимировичу, заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Улашанівської сільської ради Славутського району.

 

postheadericon 20-22 вересня  2019 року в с. Карачин Виноградівського району, Закарпатської області проводився XI Міжнародний турнір з вільної боротьби  серед юнаків пам’яті видатного тренера Закарпаття Е. Кудрона та з нагоди Дня м. Виноградова

     20-22 вересня  2019 року в с. Карачин Виноградівського району, Закарпатської області проводився XI Міжнародний турнір з вільної боротьби  серед юнаків пам’яті видатного тренера Закарпаття Е. Кудрона та з нагоди Дня м. Виноградова.

     Переможцем змагань став вихованець Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 Бойко Ілля, бронзовим призером став Валерський Назар ,гідно боролись Костинюк Дамян, Васьков Іван. 

    Підготовив спортсменів до змагань — тренер Володимир Костинюк.

postheadericon У ІІ Міжнародному турнірі з  боротьби вільної, який проводився у Словаччині, успішно виступили вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2

     З 27  по 29 вересня 2019 року  в м. Кошице (Словаччина)  проводився II Міжнародний турнір з  боротьби вільної. Вихованці тренера Володимира Костинюка Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 успішно виступили: срібним призером став  Давид Костинюк (в/к 74 кг), бронзовими призерами стали Назар Валерський (в/к 35 кг), Михайло Федорак (в/к 37 кг), Дамян Костинюк (в/40 кг).

 

postheadericon Успішні виступи вихованців Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 у чемпіонаті області з дзюдо

        29 вересня 2019 року  відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років  (2003-2005 р.н.). В змаганнях брали участь спортсмени із всієї області.

       Серед учасників — вихованців відділення дзюдо Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 (директор — Пасенко Василь Іванович), які успішно виступили назмаганнях:  срібною призеркою стала  Казик Тетяна (в/к 52 кг). Гідно боролись Білик Святослав, Сьомик Владислав, Ніколаєв Тарас, які  посіли четверте місце.

     До змагань спортсменів підготувала тренер-викладач з боротьби дзюдо  Тетяна Полінська.