Архивы за Сентябрь 11th, 2019

postheadericon Олімпійський урок відділення тенісу Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2

Олімпійський урок відділення тенісу

Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2

Дата проведення

Назва заходу, уточнення місця проведення Кількість учасників Запрошені та гості Короткий опис проведення заходу
01.09.19 Міні- турнір з тенісу

Тенісні корти міського стадіону ім. Тонкочеєва

10 Тренер з тенісу м.Хмельницький

Гусєва Л.М.

Змагання проводилися з метою популяризації тенісу в місті та пропаганди здорового способу життя

 

postheadericon Спільне тренування відділень дзюдо та тхеквандо, присвячене Дню олімпійського тижня ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільський

Спільне тренування відділень дзюдо та тхеквандо, присвячене Дню олімпійського тижня

  ДЮСШ  № 2 м. Кам’янець-Подільський

postheadericon Проведення олімпійського уроку та Олімпійського тижня у відділенні вільної боротьби Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2

Звіт про проведення Олімпійського уроку з вільної боротьби

Дата проведення

Назва заходу, уточнення місця проведення Кількість учасників Запрошені та гості

Короткий опис проведення заходу

3.09.2019 – 10.09.2019

Спортивні естафети -ДЮСШ № 2, зал вільної боротьби) Крупа Віктор Володимирович -призер чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів)

Спортивні естафети

Звіт про проведення Олімпійського тижня з вільної боротьби

Дата проведення

Назва заходу, уточнення місця проведення Кількість учасників Запрошені та гості Короткий опис проведення заходу
3.09.2019 – 10.09.2019 Спортивні естафети- ДЮСШ № 2, зал вільної боротьби Крупа Віктор Володимирович -призер чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів

Спортивні естафети

postheadericon Хмельницьку область у Всеукраїнському турнірі з боксу серед юніорів 2001-2012 р.н. представляли  боксери  ДЮСШ № 2 м. Кам’янець — Подільського

       06-08 вересня 2019 року у м. Іллінці (Вінницька область) проводився Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів 2001 — 2012 р.н.  
      В змаганнях брали участь  боксери Закарпатської області, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Житомирської, Черкаської, Київської. Понад 70 учасників.
      Хмельницьку область представляли  боксери  ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільського, які посіли такі місця:
  •  I місце — Герман Бондарчук — до 43 кг; Анастасія Расевич — до 57 кг.
  • II місце — Назарій Соколан — до 80 кг; Іван Миронюк  — до 38,5 кг.
      Тренують  спортсменів-тренери ДЮСШ № 2: Олег Люлько, Олександр Скавронський, Анатолій Лабатюк, Дмитро Невенгловський,Володимир Приходько.

 

postheadericon У Кубку України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнському турнірі, присв’яченому пам’яті Орла Павла Опанасовича високі результати у спортсменів Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2

      06-08 вересня 2019 року м. Черкаси відбувся  КУБОК УКРАЇНИ  з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір присв’ячений пам’яті Орла Павла Опанасовича.
      Збірна команда Хмельницької області виборола на Кубку України 8 золотих та 6 срібних медалей.
      Вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 нагороджені ЗОЛОТИМИ медалями:  Назарчук Олександр, Кондратов Павло, Сабар Ярослав, Сабар Константин, Головатюк Роман, Боднарчук Сергій, Кондратова Жанна, Ареф’єва Анна. СРІБЛО — Кушнір Денис, Охотник Олександра, Осецька Антоніна, Малюк Павло, Дундуа Міріан, Марчук Юрій.
       За результатами змагань була  сформована збірна команда України для участі у Чемпіонаті Світу з кікбоксингу в м. Сараєво (Боснія і Герцеговина), а саме: Головатюк Роман (+ 91 кг К-1), Осецька Антоніна (56 кг К-1), Сабар Константин (63,5 кг Лоу-кік) та в м. Анталія (Туреччина) — Назарчук Олександр (63,5 кг фул контакт), Сабар Ярослав  (67 кг), Кондратов Павло (71 кг фул контакт), Осецька Антоніна (56 кг фул контакт), Кондратова Жанна (50 кг кік лайт), Охотнік Олександра (60 кг Кік лайт.), Головатюк Роман (+ 94 кг Кік лайт).

postheadericon Успішні виступи вихованців ДЮСШ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради у чемпіонаті України з велосипедного спорту

      У м. Тернополі з 05 по 08 вересня 2019 року відбувся командний чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата), де змагалось більше 140 учасників із 24 команд України.

    Серед учасників — вихованці ДЮСШ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради (директор Тіслін Олександр Миколайович) у кількості 26 осіб під керівництвом тренерів з велоспорту: Цурського Д.М., Кондрута В.В., Довгополаої Т.І. та Мамчура В.В. представляли м. Хмельницький.

 За результатами змагань:

Індивідуальна гонка на час (командний залік):

3 місцеКришталь Олександр

1 місце Плоцідим Анастасія

1 місце Нагуляк Дарина

2 місцеКондрут Віолетта

1 місце Серветник Іванна

Індивідуальна групова гонка (командний залік):

1 місце Кондрут Віолетта

2 місцеНагуляк Дарина, Плоцідим Анастасія

2 місцеСерветник Іванна

Гонка критеріум (командний залік):

1 місце Серветник Іванна

2 місцеНагуляк Дарина, Плоцідим Анастасія

1 місцеКондрут Віолетта

2 місцеАсонов Дмитро, Кришталь Олександр, Марунчак Вадим, Шаронов Артем, Назар Дмитро

Індивідуальна групова гонка:

2 місцеНагуляк Дарина

Індивідуальна групова гонка на час:

2 місце Нагуляк Дарина

Гонка критеріум (особисті результати):

3 місцеНагуляк Дарина