Архивы за Сентябрь 4th, 2019

postheadericon Перші Всеукраїнські пляжні ігри серед школярів з боротьби пляжної

     Відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018  року № 1445  з 13 по 15  вересня 2019  року проводяться Перші всеукраїнські пляжні ігри серед школярів у м. Одеса та у м. Чорноморськ, Одеська область.

     Перші всеукраїнські пляжні ігри серед школярів проводяться з метою: сприяння розвитку видів  спорту серед учнівської  молоді України; широкого залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом; активізації навчально-тренувальної роботи в закладах загальної середньої освіти України, етапу відбору до участі у Всесвітніх пляжних іграх  2020 року; відбору команд до участі у Чемпіонаті світу 2019 року.

      З метою відбору збірної команди Хмельницької області, для участі у Перших всеукраїнських пляжних ігор серед школярів, 04 вересня 2019 року на міському пляжі проводилися обласні змагання з пляжної боротьби.