Архивы за Сентябрь 2nd, 2019

postheadericon Успішні виступи вихованців ДЮСШ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради у Чемпіонаті України з велосипедного спорту на шосе

    У м. Біла Церква, Київської області з 27 по 30 серпня 2019 року відбувся відкритий Чемпіонат України у командній гонці, Командний Чемпіонат в олімпійських видах програми (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) з велосипедного спорту на шосе, де змагалось більше 100 учасників із 23 команд України.

   Серед учасників змагань — вихованці ДЮСШ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради (директор ДЮСШ — Тіслін Олександр Миколайович) у кількості 8 осіб під керівництвом тренерів з велоспорту Мамчура В.В. та Кондрут В.В. представляли м. Хмельницький. 

Серед юніорок:

  • 1 місце в індивідуальній гонці на час – Нагуляк Дарина, Плоцідим Анастасія, Ситник Діана;
  • 1 місце в командній гонці на час – Нагуляк Дарина, Плоцідим Анастасія.

Серед жінок:

  • 3 місце в індивідуальній гонці на час – Беляк Дарина,  Лазурко Ірина, Лазурко Вікторія;
  • 3 місце в командній гонці на час – Беляк Дарина, Лазурко Ірина, Лазурко Вікторія.

 

  

 

postheadericon Першість міста з шахів пам’яті тренера Сметани І.В.

     25 серпня 2019 року в м. Старокостянтинові на стадіоні  «Центральний», в шаховому клубі проводилась першість міста з шахів пам’яті тренера з шахів Сметани І.В.

    У змаганнях брали участь 30 учасників  із  міст Хмельницького, Красилова, Полонного та Старокостянтинова. Шахові партії були цікаві та напружені.             

    Серед дорослих:

  • перше місце посів Поліщук Олег  (м. Старокостянтинів),       
  • 2 місце виборов Ліпінський Леонід (м. Полонне),
  • 3 місце посів Базюк Владислав (м. Красилів).

   Серед кращих школярів (юнаки): Носальчук Денис (м. Старокостянтинів) та Савіч Іван (м. Старокостянтинів). Серед дівчат кращою шахісткою стала Швець Вікторія (м. Хмельницький).

         Тренер-викладач відділення шахів Нечаєв А.М.