Архивы за Сентябрь, 2019

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в навчальних закладах Наркевицької ОТГ

      У закладах загальної середньої та дошкільної освіти Наркевицької селищної ради Волочиського району (начальник  відділу освіти Буяр Тетяна Павлівна) організовані та проведені заходи до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

      У спортивно-масових заходах взяли  участь: 4 заклади загальної середньої освіти — 421 учнів та 5 закладів дошкільної освіти — 112 вихованців. 

    

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в навчальних закладах Понінківської ОТГ

       У закладах загальної середньої та дошкільної освіти Понінківської селищної ради (секретар ради — Г.В. Гончаренко) організовані та проведені заходи до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

      У спортивно-масових заходах взяли  участь: 3 заклади загальної середньої освіти- 356 учнів та 3 закладів дошкільної освіти — 169 вихованців. 

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень у навчальних закладах Шепетівського району

     У закладах загальної середньої та дошкільної освіти відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської районної  державної адміністрації  (начальник Грабельнікова Наталія Миколаївна)  організовані та проведені заходи до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

      У спортивно-масових заходах взяли  участь: 7  закладів загальної середньої освіти — 840 учнів та 4 закладів дошкільної освіти — 220 вихованців.

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень у навчальних закладах Кам’янець-Подільського району

   У закладах загальної середньої та дошкільної освіти відділу освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації (начальник Пронозюк Олена Вікторівна) організовані та проведені заходи до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

      У спортивно-масових заходах взяли  участь: 17 заклади загальної середньої освіти- 1242 учнів та 19 закладів дошкільної освіти — 508 вихованців.

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень у навчальних закладах Старокостянтинівського району

      У закладах загальної середньої та дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації (начальник Чернега Сергій Анатолійович) організовані та проведені заходи до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

      У спортивно-масових заходах взяли  участь: 33 заклади загальної середньої освіти-1705 учнів та 28 закладів дошкільної освіти — 215 вихованців.

 

postheadericon Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у Державному вищому навчальному закладі «Камянець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну»

       У Державному вищому навчальному закладі «Камянець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну» проводилися Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень (директор — Сільченко Надія Антонівна). 

     У спортивному заході взяли участь 220 студентів.

     Серед поважних та почесних гостей заходу були присутні викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Марчук Володимир Миколайович— Заслужений тренер України зі стребків на батуті, ФОК-Кінезіс, Даниленко Арсен Васильович— персональний тренер з кросфіту.

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі

     У Хмельницькому торговельно-економічному коледжі Київського торговельно-економічного університеті проводилися спортивно-масові заходи до Всеукраїнського Олімпійського уроку  та Олімпійського тижня (директор — Гебінська Світлана Іванівна), в якому взяли участь 110 студентів.

       Серед поважних та почесних гостей спортивного заходу — Виноград Д.В., учасник АТО.

postheadericon Олімпійський урок, ОлімпіОлімпійський урок та Олімпійський тиждень в Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка»

        Олімпійський урок, Олімпійський тиждень проводився в Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» (директор Овчарук Вадим Володимирович), де брало участь 400 студентів. 

       Серед почесних гостей  Заходу були запрошені: Ремез Сергій Степанович, начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та Антонюк Володимир, триразовий паралімпійський чемпіон з футболу.

 

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету

      Олімпійський урок, Олімпійський тиждень проводився в коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету (директор Чубайко Олена Віталіївна), де брало участь 245 студентів. 

       До організації спортивного заходу  залучено голову Хмельницької обласної федерації «Спас».

postheadericon Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в Кам’янець-Подільському індустріальному коледжі

       У Кам’янець-Подільському індустріальному коледжі (директор — Недошитко Михайло Іванович) проводилися спортивно-масові змагання до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, де брало участь 160 студентів:

  • Кубок коледжу з волейболу серед відділень (50 студентів),
  • Кубок коледжу з футзалу серед відділень (50 студентів),
  • Олімпійський урок (60 студентів).

      До організації змагань були залучені СК «Індустрія» та фітнес-клуб «Кінезіс».