Архивы за Август 20th, 2019

postheadericon Успішні виступи вихованців ДЮСШ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради у змаганнях з велосипедного спорту у м. Львів

       У м. Львів з 14 по 18 серпня 2019 року відбувся Кубок України (чоловіки, жінки), Чемпіонат України (юнаки та дівчата), а також міжнародна гонка LVIV OPEN CUP (15-16.08.2019 р.) з велосипедного спорту,  де змагалось більше 100 учасників із 23 команд України.

     Вихованці ДЮСШ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради у кількості 15 осіб під керівництвом тренерів з велоспорту Кондрут В.В. та Кондрута В.І. представляли м. Хмельницький. 

  • Серед юніорів:

1 місце в гонці «Скретч» — Стецюк Вадим;

  • Серед юніорок:

3 місце в груповій гонці – Лазурко Ірина;

3 місце в гонці «Скретч» – Лазурко Ірина;

  • Серед жінок:

3 місце в гонці медісон – Беляк Дарина, Лазурко Ірина.

 

 

 

postheadericon Кубок Європи з боротьби сумо

        Вітаємо студента факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Святослава Семикраса з перемогою у ваговій категорії до 85 кг на Кубку Європи з боротьби сумо, що відбувся 8-12 серпня в польському місті Кротошині.

postheadericon Кубок України з регбі-7

       17 серпня 2019 року в м. Хмельницькому відбувся Кубок України з регбі-7.

       Команду «evolution Хмельницький» представляв студент факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Рудов Владислав.

       Здолавши команди Житомира, Одеси та Харкова, у фіналі команда «evolution Хмельницький» поступилась харків’янам та посіла друге місце.

      Вітаємо Владислава з призовим місцем та бажаємо подальших успіхів!