Архивы за Май, 2019

postheadericon Проведення Студентського забігу на території Хмельницького національного університету

       Проведення Студентського забігу на території Хмельницького національного університету — ректор Скиба Микола Єгорович, професор, д.т.н., голова Ради ректорів навчальних закладів вищої освіти Хмельницької області, голова Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Хмельницькій області.

       31 травня на території стадіону Хмельницького національного університету відбувся Всеукраїнський легкоатлетичний Студентський забіг. Захід відбувся за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з метою широкого залучення студентської молоді навчальних закладів вищої освіти до активних занять фізичною культурою та спортом. У 2019 році проведення Студентського забігу приурочено до закриття XIV літньої Універсіади України.

      Привітав учасників забігу —  Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Відмінник освіти, перший завідувач кафедри фізичного виховання ХНУ Євген Михайлович Свіргунець.

     Студентська молодь виконала руханку та стартувала одночасно із іншими учасниками в усіх регіонах України.             Найактивнішими були студенти та викладачі Хмельницького національного університету . Долучилась до заходу молодь Міжрегіональної Академії управління персоналом (ректор Білий Леонід Григорович, к.е.н., доцент).

      Після фінішу привітали учасників та побажали їм здоров’я, миру та здійснення всіх мрій фундатор спортивного руху на Хмельниччині Віктор Денисович Барбалюк та представник Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

      Загалом учасниками забігу стало близько 700 студентів. Усі вони отримали задоволення та позитивні емоції від участі у заході.

 

 

postheadericon Студентський забіг у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

      31 травня 2019 року, на спортивній базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, проводився Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчій захід серед студентів — легкоатлетичний забіг на дистанцію 1 миля/1609 метрів.

     У Студентському забігу взяло участь 570 учасників факультету початкової освіти та філології, факультету дошкільної освіти та факультету мистецтв.

        Ректор  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії — Шоробура Інна Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор.

 

postheadericon Студентський забіг у закладах вищої освіти Хмельницької області

              31 травня 2019 року у  закладах вищої освіти типу: університет, академія, інститут проводився Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів (легкоатлетичний забіг на дистанцію 1 миля)

postheadericon ІІІ етап Міжнародного рейтингового турніру класу А Roland Cup Open з сумо

      З 23 по 27 травня 2019 року в місті Бранденбург (Німеччина) пройшов ІІІ етап Міжнародного рейтингового турніру класу А Roland Cup Open, на якому студент ІV курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені  Івана Огієнка Святослав Семикрас виборов І місце серед дорослих у ваговій категорії до 85 кг.

       Вітаємо Святослава із перемогою!

 

postheadericon XIV Універсіада України зі спортивної гімнастики

       27-30 травня 2019 року в рамках XIV Універсіади України в Києві відбулися змагання зі спортивної гімнастики. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляли студенти-спортсмени: Анастасія Белявська, Карина Альміз, Павліна альміз, Катерина Зирянова, Владислав та Віталій Гонтківські.

     За результатами виступів спортсменів Владислав Гонкківський виборов срібло. Жіноча команда здобула срібні медалі. В загальнокомандному заліку наші гімнасти посіли ІІІ місце.

       Вітаємо спортсменів з гарними результатами!

postheadericon Кубок світу з кікбоксингу WAKO

        16-19 травня 2019 року в м. Будапешті (Угорщина) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, в якому взяли участь спортсмени із 42 країн світу (майже 3000 учасників). З-поміж них – студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександра Охотнік. В розділі К1 у ваговій категорії до 60 кг Олександра виборола ІІ місце, провівши два непростих поєдинки.

Тренує спортсменку ЗТУ Лабатюк А.А.

postheadericon Новий рекорд Тетяни Шлопко

     16-25 травня 2019 року в столиці Японії місті Токіо пройшов чемпіонат світу з жиму лежачи. У складі національної збірної виступала студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майстер спорту міжнародного класу Тетяна Шлопко. У ваговій категорії до 52 кг серед юніорок Тетяна здобула титул чемпіонки світу з результатом 125 кг, який став новим рекордом Європи серед юніорок даної вікової категорії.

      Вітаємо Тетяну з перемогою!

postheadericon ХІV літня Універсіада з регбі-7

       22-23 травня 2019 року відбулись фінальні змагання ХІV літньої Універсіади України з регбі-7. За збірну команду Хмельницької області виступав студент факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету  імені  Івана Огієнка Владислав Рудов, який є кандидатом до збірної команди України на Всесвітню Універсіаду, що відбудеться в серпні в м. Неаполі (Італія).

         За підсумками змагань команда Хмельницької області посіла ІІ місце, поступившись у фіналі команді господарів із Одеси та залишивши позаду команди Харківської, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської областей.

postheadericon Cпортсмени Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 успішно виступили у чемпіонаті міста з кікбоксингу WAKO

         25 травня 2019 року в м. Кам’янець Подільський проводився Чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO. Змагання проходили в рамках Всеукраїнського  етно культурного спортивного фестивалю «Битва в фортеці 4». На змаганнях були представлені показові виступи  Татамі та рингових розділів.
        Серед учасників змагань — спортсмени Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2:
  •  ПОІНТ Файтинг:  1 місце — Ліпатов Владислав, 2 місце — Грибенюк Данила,
  • ЛАЙТ КОНТАКТ, дівчата: 1 місце — Руда Ірина, 2 місце — Костюк Катерина, хлопці:  1 місце — Кондратов Валентин, 2 місце — Сураєв Захар.
  • КІК ЛАЙТ, дівчата: 1 місце — Кобилецька Марія, 2 місце — Ар’єфева Ана. Хлопці: 1 місце — Ілаш Данил, 2 місце — Горщар Владислав.
  • ФУЛ КОНТАКТ: 1 місце — Паранюк Руслан, 2 місце — Худик Сергій.
  • ЛОУ КІК: 1  місце — Єремеєв Микола, 2 місце — Черній Дмитро.
  • К-1: 1 місце — Кушнір Денис, 2 місце — Боднарчук Сергій.

       Тренуються спортсмени під керівництвом ЗТУ Анатолія Лабатюка, Сергія Мещишина та Романа Ергешова. 

postheadericon 5 травня 2019 року у м. Кам’янець — Подільський, в рамках Всеукраїнського етно культурного спортивного фестивалю «Битва в фортеці 4», проводився Міжнародний турнір зі змішаних единоборств MMA PRO UKRAINE 19

           25 травня 2019 року у м. Кам’янець — Подільський, в рамках Всеукраїнського етно культурного спортивного фестивалю «Битва в фортеці 4»,  проводився Міжнародний турнір зі змішаних единоборств MMA PRO UKRAINE 19. В програмі 8  поєдинків ММА, 2 поєдинки кікбоксинг К1 за версією  WAKO та титульний поєдинок за звання інтернаціонального Чемпіона.  Представники клубу бойових мистецтв «PRIDE» гідно відстояли честь міста та перемогли своїх опонентів. У ваговій категорії до 57 кг серед жінок перемогу здобула Анатоніна Осецька над представницею з Молдавії Анною Вирланович (клуб»Гаруда»).

        У ваговій категорії до 75 кг перемогу здобув  Павло Малюк над представником міста Чернівці клуб «Тигр» Денисом Лівіцьким.  Тренуються спортсмени під керівництвом ЗТУ Анатолія Лабатюка.