Архивы за Март, 2019

postheadericon Вихованці ДЮСШ Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради успішно представили місто Хмельницький у відкритому командному чемпіонаті України у багатоденній гонці

       У м. Ужгород з 22 по 24 березня 2019 року відбувся відкритий командний чемпіонат України у багатоденній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки), де змагалось більше 100 учасників із 23 команд України.

     Серед учасників — спортсмени ДЮСШ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради (директор Тіслін Олександр Миколайович).

        Вихованці ДЮСШ ДОН у кількості 11 чоловік під керівництвом тренерів з велоспорту Кондрут В.В., Кондрута В.І. та Мамчура В.В. представляли м. Хмельницький. 

     Командні результати серед юніорів:

ІІ місце Качур Д., Стецюк В., Савчук І., Герасимчук М.

Серед юніорок:

3 місцеКравцова К., Плоцідим А., Нагуляк Д.

Серед жінок:

4 місце – Лазурко І., Лазурко В., Беляк Д., Гусельникова Е.

  

postheadericon Чемпіонат України з дзюдо (U-21)

Чемпіонат України з дзюдо (U-21)

      26 — 27 березня 2019 року в м. Дніпро відбувся чемпіонат України з дзюдо (U-21), в якому взяли участь студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка:

  • Ірина Хрящевська, у ваговій категорії до 70 кг, стала чемпіонкою;
  • Сергій Мишалов, у ваговій категорії до 60 кг, виборов бронзу;
  • Євгеній Веркуш  (в/к до 100 кг) та Едуард Штефанеса (в/к до 60 кг) посіли п’яті місця.

postheadericon На честь вшанування пам’яті Заслуженого вчителя фізичної культури Таралевича Данила Пилиповича відбулися змагання з волейболу серед дівчат Баговицького, Подільського та Староушицького ліцеїв

       На честь вшанування пам’яті Заслуженого вчителя фізкультури Таралевича Данила Пилиповича та з метою популяризації виду спорту — волейбол, виховання вольових якостей, удосконалення майстерності спортсменів та зміцнення здоров’я підростаючого покоління 27 березня 2019 року, на базі Староушицького ліцею Кам’янець-Подільського району,  за сприяння Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед дівчат Баговицького, Подільського та Староушицького ліцеїв.

     З вітальними словами перед початком спортивних випробувань виступили Селищний голова Староушицької селищної ради Тимчук А.С., начальник Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ Ковальчук О.С., директор Староушицького ліцею Ковтуняк В.С.

     Під час змагань активними вболівальниками були начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради Бичок Н. І., заступник начальника відділу Заболотна Ю. А., заступник начальника Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ Ткачук Р.О., вчителі, учні та їх батьки.

     За результатами спортивних випробувань із волейболу:

  • І місце здобули юні волейболісти Баговецького ліцею;
  • ІІ місце – команда Староушицького ліцею;
  • ІІІ місце – команда Подільського ліцею.

Селищний голова — Тимчук А.С.

Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту — Бичок Н.І.

postheadericon Успішні виступи спортсменів Славутської ДЮСШ за підсумками березня 2019 року

        01 березня 2019 року у м. Хмельницькому  — Відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005 р.н., 2003-2002 р.н.

 Кількість спортсменів Славутської ДЮСШ — 12 осіб.  За результатами виступів вихованців у змаганнях:

  • Огільба Д. на дистанції 60 м — ІІ місце,
  • Ковальчук Олег на дистанції 60 м — ІІІ місце,
  • Нікітюк Анна на дистанції 600 м — ІІІ місце,
  • Демчук Дмиро на дистанції 600 м — І місце,
  • Устенко Олександр на дистанції 600 м — ІІ місце,
  • Трофімюк Антон на дистанції 600 м — ІІІ місце.

       02 березня 2019 року у м. Шепетівка — Відкрита першість Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» з міні-футболу серед дитячих команд 2007-2008 років народження за підтримки Хмельницької обласної федерації футболу.

Призових місць немає. Всьго взяло участь у змаганнях — 12 спортсменів ДЮСШ.

       02 березня 2019 року у м. Красилів — Відбірковий чемпіонат області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат.

      Вихованка Славутської ДЮСШ — Туніцька Ольга посіла ІІІ місце. Всього взяло участь у змаганнях — 14 спортсменів.

       06 березня 2019 року у м. Нетішин — Відкритий чемпіонат м. Нетішин і КДЮСШ ППО ХАЕС з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2002-2003 р.р.н., 2004 р.н. і молодших.

      Серед учасників змагань — 14 спортсменів Славутської ДЮСШ. За підсумками змагань:

  • Огільба Д. на дистанції 60 м — ІІ місце,
  • Ковальчук Олег на дистанції 60 м — ІІІ місце,
  • Демчук Дмитро на дистанції 800 м – І місце.

 

       08-10 березня 2019 року в м. Здолбунів — Відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу серед юнаків 2003 р.н. і молодших.

У чемпіонаті брали участь 25 спортсменів Славутської ДЮСШ. Серед призових місць:

  • Поліщук Данііл в./к. 27 кг. – І місце;
  • Бондаренко Єгор в./к. 32 кг. – ІІ місце;
  • Дуб Нікіта в./к. 64 кг. – І місце;
  • Ковальчук Денис в./к. 40 кг. – ІІ місце;
  • Верхогляд Юрій в./к. 56 кг. – І місце;
  • Слобода Орест в./к. 33 кг. – ІІІ місце;
  • Слобода Андрій в./к. 40 кг. – ІІІ місце;
  • Конончук Артем в./к. 60 кг. – ІІІ місце;
  • Хоменко Ілля в./к. 61 кг. – ІІІ місце.

postheadericon  Обласні Спортивні ігри серед студентів коледжів 2019 року з футзалу, юнаки  

     Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 № 1445, Регламенту проведення обласних Спортивних ігор серед студентів коледжів  28 березня 2019 року, на спортивній базі Хмельницького  національного університету (ректор  університету — Скиба Микола  Єгорович),  проводилися  фінальні змагання  з  футзалу  серед  юнаків.

У фінальних змаганнях  з  футзалу (юнаки) брали участь студенти-спортсмени:

  • Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського торговельно-економічного університету (в.о. директора Гребінська Світлана Іванівна);
  • Хмельницького політехнічного  коледжу Національного університету «Львівська  політехніка» (директор Овчарук  Вадим Володимирович);
  • Хмельницького базового медичного коледжу (директор Нагорний  Іван  Михайлович);
  • Чемеровецького медичного  коледжу (директор  Шерстюк  Петро  Ярославович).

За  підсумками  фінальних змагань з футзалу, юнаки:

 І місце  –  студенти  Чемеровецького  медичного  коледжу;    

 ІІ місце  – студенти  Хмельницького  політехнічного  коледжу Національного університету «Львівська  політехніка»;

 ІІІ місце – студенти Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського торговельно-економічного  університету.

 

postheadericon Чемпіонат України з тхеквондо

      З 19 по 24 березня 2019 року в Харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ class elita серед всіх вікових категорій (серед юнаків, юніорів, кадетів, молоді, ветеранів, пумсе),  який став найбільш масовою подією в історії українського тхеквондо. Понад 2000 спортсменів з усієї України протягом шести днів билися за чемпіонські звання, а також за путівки на чемпіонати Європи та світу. Чемпіонат проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного Олімпійського комітету України, Харківської облдержадміністрації та Харківської міської ради.

        Першими, 19 березня 2019 року, медалі розіграли тхеквондисти, які виступали у розділі Пумсе (формальні вправи, що демонструють техніку тхеквондо).

        20 березня 2019 року проходив чемпіонат України серед дорослих (спортсмени 1978-2002 років народження).  Крім того, 20 березня 2019 року за медалі чемпіонату України серед юнаків боролися спортсмени 2008-2009 років народження.

       21 березня 2019 року – продовження чемпіонату України серед юнаків. Також 21 березня 2019 року за медалі чемпіонату України змагалися молодші юнаки (спортсмени 2010-2011 років народження).

      22 березня 2019 року відбувся чемпіонат України серед юніорів (спортсмени 2002-2004 років народження), а також чемпіонат України серед ветеранів, участь в якому брали спортсмени чотирьох вікових груп.

      23 березня 2019 року – чемпіонат України серед кадетів (спортсмени 2005-2007 років народження).

     24 березня 2019 року – чемпіонат України серед молоді (1999-2003 років народження)

      У прямому ефірі змагання чемпіонату України, починаючи з 20 березня 2019 року, транслювалися на ютуб-каналі Karkiv Sport TV, а також на сайті Федерації тхеквондо ВТФ України.

      Чемпіонат України – це яскраві поєдинки найсильніших спортсменів країни, безкомпромісні бої і непередбачувані результати, а також краса стародавнього корейського бойового мистецтва тхеквондо. З кожним чемпіонатом зростає популярність тхеквондо в Україні, і все більше людей приєднується до цього виду спорту, до величезної родини World Taekwondo.

      У складі збірної команди Хмельницької області — 2 учасника з міста Старокостянтинів: Христич Олег та Христич Андрій.

 

       Христич Олег Іванович, тренер-викладач відділення тхеквондо Старокостянтинівської ДЮСШ в нелегкій боротьбі серед ветеранів у півфіналі переміг спортсмена з Івано-Франківська з рахунком 5:1. У фіналі за І місце переміг спортсмена з Києва з рахунком 20:5, який був чемпіоном 2018 року. Олег Іванович виконав нормативи майстра спорту України. Його вихованець, Христич Андрій Олегович, посів 10 місце, змагаючись із старшими суперниками. В  його категорії серед  юнаків приймало участь 40 спортсменів з 20 областей всієї України. Це був перший старт такого рівня, де Андрій отримав неоціненний досвід.

        У підсумку Хмельницька область посіла ТРЕТЄ загальнокомандне місце.

postheadericon 21 березня 2019 року в спортивному залі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відбувся ХІІ міжобласний турнір з легкоатлетичних стрибків «Подільська весна 2019»

      21 березня 2019 року в спортивному залі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відбувся ХІІ міжобласний турнір з легкоатлетичних стрибків  «Подільська весна 2019».

      Головним організатором змагань є вчитель фізичної культури Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів», тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» з легкої атлетики, чемпіон України з легкоатлетичних метань серед ветеранів Дубчак Микола Миколайович.

      Відкривали змагання Колісник Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради; Флентін Віктор Володимирович – заступник голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України; Гурман Леонід Дмитрович – завідувач кафедри легкої атлетики Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнко; Дорож Олександр Вікторович – директор дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер».

       На урочистому відкритті грамотами ДЮСШ «Лідер»  були нагородженні вчителі фізичної культури Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів», тренери-викладачі ДЮСШ «Лідер» з легкої атлетики Кшемінський Сергій Сергійович та Дубчак Микола Миколайович, який ще отримав іменну легкоатлетичну форму від Гуменецької об’єднаної територіальної громади.

       Цього року завдяки ініціативі Кшемінського С. С. вперше були проведені змагання з стрибків у довжину.

       Загалом у змаганнях взяли участь більше ста, які представляли одинадцять команд:

ДЮСШ № 1 м. Кам’янець-Подільський (тренер-викладач М. Моспан), НВК №13 м. Кам’янець-Подільський (вчитель фізичної культури О. Вергуш), ДЮСШ м. Дунаївці (тренер-викладач О. Стрателюк), ДЮСШ м. Хотин (тренер-викладач І. Павлюк),  ДЮСШ Кам’янець-Подільського району (тренер-викладач  Т. Крушевська), ДЮСШ м. Городок (тренер-викладач  Р. Собко), ДЮСШ м. Чортків (тренер-викладач В. Большаков), а також збірні команди закладів загальної середньої освіти Гуменецької сільської ради: Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (вчителі фізичної культури, тренери викладачі ДЮСШ «Лідер» Дубчак М. М. та Кшемінський С. С. , директор Пзаюк Л. О.), Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ (вчитель фізичної культури (Лубинецька К. А., директор Костецький В. І.), Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель фізичної культури Петруньков О. О., директор Соколовська Т. В.) та Колубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ (вчитель фізичної культури Балла В. В., директор Макар С. Б.).

  •       Стрибки у довжину

— Юнаки 2002-2003 років народження:

1 місце – Гринчевський Ярослав (ДЮСШ м. Дунаївці);

2 місце – Кирик Святослав (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

3 місце – Гуківський Артем (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

-Юнаки 2004-2005 років народження:

1 місце – Чернобай Артур (ДЮСШ м. Дунаївці);

2 місце – Коляновський Олександр (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Подшивалов Андрій (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

— Юнаки 2006-2007 років народження

1 місце – Кімаковський Марк (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району);

2 місце – Сивий Максим (ДЮСШ м. Городок);

3 місце – Стороженко Денис (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів).

-Юнаки 2008 року народження і молодше:

1 місце – Кшемінський Андрій (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»);

2 місце – Клименко Віталій (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Боднарчук Іван (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

-Дівчата 2002-2003 років народження:

1 місце – Онуфрейко Ірина (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

2 місце – Сінькова Софія (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

3 місце – Козак Галина (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів).

-Дівчата 2004-2005 років народження:

1 місце – Чернуха Діана (НВК № 13 м. Кам’янець-Подільський);

2 місце – Глуховата Влада (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Антиманюк Марія (НВК № 13 м. Кам’янець-Подільський).

-Дівчата 2006-2007 років народження:

1 місце – Ільєва Дар’я (Колубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ);

2 місце – Левицька Діана (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району);

3 місце – Мазур Діана (НВК № 13 м. Кам’янець-Подільський).

-Дівчата 2008 року народження і молодші:

1 місце – Бечка Вікторія (ДЮСШ м. Хотин);

2 місце – Мамалицька Яна (ДЮСШ м. Хотин);

3 місце – Гулько Дар’я (ДЮСШ м. Городок).

  •   Стрибки у висоту

— Юнаки 2001 років народженняі старше:

1 місце – Кліновський Віталій (с. Гуменці);

2 місце – Пазюк Євген (с. Гуменці);

3 місце – Гуменюк Леонід (м. Кам’янець-Подільський, К-ПНУ).

-Юнаки 2002-2003 років народження:

1 місце – Романов Андрій (ДЮСШ м. Чортків);

2 місце – Дроздов Костянтин (с. Гуменці);

3 місце – Грель Валентин (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ).

-Юнаки 2004-2005 років народження:

1 місце – Коляновський Олександр (ДЮСШ м. Дунаївці);

2 місце – Козак Петро (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів);

3 місце – Чернобай Артур (ДЮСШ м. Дунаївці);

-Юнаки 2006-2007 років народження:

1 місце – Стороженко Денис (Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів);

2 місце – Шакшуєв Даніїл (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»);

3 місце – Сивий Максим (ДЮСШ м. Городок);

-Юнаки 2008 року народження і молодше:

1 місце – Кшемінський Андрій (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»);

2 місце – Клименко Віталій (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Боднарчук Іван (Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»).

-Дівчата 2002-2003 років народження:

1 місце – Швець Єлизавета (НВК № 13 м. Кам’янець-Подільський).

-Дівчата 2004-2005 років народження:

1 місце – Антименюк Марія (НВК № 13 м. Кам’янець-Подільський);

2 місце – Глуховата Влада (ДЮСШ м. Дунаївці);

3 місце – Натуркач Діана (ДЮСШ м. Чортків).

-Дівчата 2006-2007 років народження:

1 місце – Огородник Христина  (Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ);

2 місце – Левицька Діана (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району);

3 місце – Ільєва Дар’я (Колубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ).

-Дівчата 2008 року народження і молодші:

1 місце – Бечка Вікторія (ДЮСШ м. Хотин);

2 місце – Мамалицька Яна (ДЮСШ м. Хотин) та Гулько Дар’я (ДЮСШ м. Городок);

3 місце – Назарова Анастасія (ДЮСШ Кам’янець-Подільського району).

         На змаганнях було виконано 46 юнацьких розрядів, 6 третіх дорослих розряди та 3 других.

         Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками, а команди кубками від голови Гуменецької сільської ради Абдулкадирової І. Г. та Хмельницького обласного відділення НОК України.

 

 

postheadericon Змагання з волейболу і тенісу настільного в залік Спартакіади працівників закладів загальної середньої освіти м. Шепетівки

       25 та 26 березня 2019 року  в спортивній залі Шепетівського НВК № 1 проводились змагання з волейболу і тенісу настільного в залік Спартакіади працівників закладів загальної середньої освіти м. Шепетівки 2018-2019 н.р.

         За підсумками  змагань з волейболу переможцями стали  команди працівників:

  • І місце — працівники ЗОШ № 8;
  • ІІ місце — працівники НВК № 3;
  • ІІІ місце — працівники ЗОШ № 1.

       За підсумками змагань з тенісу настільного:

  • І місце — працівники НВК № 3;
  • ІІ місце — працівники ЗОШ № 1;
  • ІІІ місце — працівники СЗОШ № 2.

       В загальному заліку,  за результатами трьох видів змагань Спартакіади (шахи, волейбол, теніс настільний) перемогу вибороли працівники НВК № 3 – І  місце; ЗОШ № 1 – ІІ місце; СЗОШ № 2 – ІІІ  місце.

    Призери та переможці Спартакіади нагороджені грамотами управління освіти Шепетівської міської ради.

postheadericon Обласні Спортивні ігри серед студентів коледжів 2019 року з волейболу, юнаки

       Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 № 1445, Регламенту проведення обласних Спортивних ігор серед студентів коледжів  27 березня 2019 року, на спортивній базі Хмельницького  політехнічного  коледжу Національного університету «Львівська політехніка» проводилися  фінальні змагання  з волейболу  серед  юнаків.

      У фінальних змаганнях  з волейболу (юнаки) брали участь студенти:

  •  Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського торговельно-економічного університету (в.о. директора Гребінська Світлана Іванівна),
  • Хмельницького  політехнічного  коледжу Національного університету «Львівська  політехніка» (директор – Овчарук  Вадим Володимирович);
  • Хмельницького базового медичного коледжу (директор Нагорний Іван Михайлович);
  •  Чемеровецького  медичного  коледжу (директор  Шерстюк  Петро  Ярославович).

         За  підсумками  фінальних змагань з волейболу, юнаки:

        І місце  –  студенти  Хмельницького  політехнічного  коледжу Національного університету «Львівська  політехніка»;

        ІІ місце   –   студенти  Чемеровецького  медичного  коледжу;

        ІІІ місцестуденти  Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського торговельно-економічного  університету.

postheadericon Спортивно-масові заходи Вищого професійного училища № 36 с. Балин

 

п.п.

Назва заходу Місце проведення Термін проведення

Кількість

учасників

 1.

Першість ВПУ № 36 с. Балин з футболу між навчальними курсами (юнаки)

  • спортивний зал

 

11.03.2019

40

2.

Першість ВПУ № 36 с. Балин з волейболу між навчальними курсами (дівчата)

  • спортивний

 зал

13.03.2019

30

3.

Першість ВПУ№36 с. Балин з футзалу між навчальними курсами (юнаки)

  • спортивний

 зал

19.03.2019

40

4.

Першість ВПУ № 36 с. Балин з гирьового спорту  між навчальними групами (юнаки)

  • спортивний

 зал

21.03.2019

32

      Серед запрошених почесних гостей — учень, дитина-сирота, учасник АТО Кашиця Руслан.

      Директор Вищого професійного училища № 36 с. Балин — Осипчук Микола Якович, викладач фізичного виховання — Дрозда Петро Едуардович.