Архивы за Февраль, 2019

postheadericon Кубок України з важкої атлетики

           З 27 лютого по 3 березня 2019 року в м. Чернігові проходить Кубок України з важкої атлетики. У другий день змагань переможцями стали студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського  національного  університету імені Івана Огієнка  Вероніка Івасюк (в/к до 59 кг) та Анастасія Лисенко (в/к 87+ кг).

         Вітаємо дівчат з перемогою!

postheadericon Фінальні змагання з волейболу серед юнаків 2002 року народження та молодше у програмі Спартакіади школярів Ярмолинецького району

          В спортивному залі Ярмолинецької ДЮСШ (директор Хоптяр Віталій Анатолійович27 лютого 2019 року відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків 2002 року народження та молодше у програмі Спартакіади школярів Ярмолинецького району (керівник відділу освіти, молоді та спорту Ярмолинецької РДА — Хоптова Валентина Миколаївна). 

     Перше місце завоювали спортсмени Савинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. На другому місці — Ярмолинецька ЗОШ № 2, на третьому місці — Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

postheadericon Відкрита першість Антонінської ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2008-2009 року народження

          Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради інформує (начальник Куян Наталія Андріївна), що 23 лютого 2019 року в Антонінській дитячо-юнацькій спортивній школі (директор Кондратюк Сергій Петрович) відбулася відкрита першість Антонінської ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2008-2009 року народження.

           В змаганнях брали участь команди Ізяславської ДЮСШ, Старокостянтинівської ДЮСШ, Антонінської ДЮСШ та Білогірської ДЮСШ.

        За підсумками змагань:

  • І місце — команда Ізяславської ДЮСШ;
  • ІІ місце — команда Старокостянтинівської ДЮСШ;
  • ІІІ місце — команда Антонінської ДЮСШ;
  • IV місце — команда Білогірської ДЮСШ.

postheadericon Чемпіонат світу зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці)

        Вітаємо студентку факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  Дарину Козярську з перемогою на чемпіонаті світу зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), що проходив 13-18 лютого 2019 року в столиці Азербайджану м. Баку.

postheadericon Ігор Радівілов — чемпіон Кубку світу зі спортивної гімнастики в Мельбурні

          Вітаємо випускника факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського  національного університету імені Івана Огієнка Ігоря Радівілова з перемогою в опорному стрибку на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Мельбурні (Австралія).

 

 

postheadericon Спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей»

Інформація про проведення заходів в ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей»

  • Директор — Боровик  Олександр Васильович;
  • викладач фізичного виховання  — Кулаков Олексій Михайлович.

п/п

Назва заходу Місце проведення Дата проведення Кількість команд учасників та загальна кількість учнів Призові місця

Запрошені та присутні представники керуючих органів, видатні спортсмени, тренери, ветерани спорту

1.

Спортивний розважальний вечір «Ну – мо – хлопці», присвячений Дню Збройних Сил України. Між командами

Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ст.

ДНЗ «Лісоводського ПАЛ»

 

Спортивний зал ДНЗ «Лісоводського ПАЛ»

 

05.12.2018р 2 команди

16 учасників.

І місце — ДНЗ «Лісоводського ПАЛ»

ІІ місце — Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ст.

Гуменюк О.І

Ветеран спорту

2.

Розіграш Кубка району з волейболу серед жіночих команд  приурочених Дню Збройних Сил України Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4 09.12 2018р. 4 команд

40 учасників.

І місце Городоцька ЗОШ І – ІІІ ст. №4

ІІ місце Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце ДНЗ «Лісоводського ПАЛ»

Директор Городоцького міського центру фізичного здоров’я

  Населення «Спорт для всіх» В. Кульпа

3.

Особиста першість району з тенісу настільного. Спортивний зал ДНЗ «Лісоводського ПАЛ 14.12.2018р 11учасників І місце Дмитрук Віталій

ІІ місце Бабій Віталій

ІІІ місце Осика Дмитро

Голова ГО «Батьківщина молода» П.А.Залуцький

 

4.

Новорічний Кубок району з волейболу Спортивний зал ДНЗ «Лісоводського ПАЛ 26.01.2019р 5 команд

50 учасників.

І місце команда м.Городка «Вікторія»

ІІ місце команда «Городочина»

ІІІ місце ДНЗ «Лісоводського ПАЛ

Голова ГО «Батьківщина молода» П.А.Залуцький

 

5.

Районний турнір з баскетболу 3х3 серед спортивної молоді Спортивний зал ДНЗ «Лісоводського ПАЛ 17.02.2019р. 4 команди

16 учасників

І місце ДНЗ «Лісоводського ПАЛ»

ІІ місце  Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ст

ІІІ місце Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

Голова ГО «Батьківщина молода» П.А.Залуцький

Головний суддя Небесний Максим Федорович

Тренер з баскетболу городоцького ДЮШ

6.

Першість ліцею з футзалу серед навчальних груп Спортивний зал ДНЗ «Лісоводського ПАЛ 13-14.02. 2019р. 7 команд

70 учасників

І місце 31 група.

ІІ місце 11 група.

ІІІ місце 21група.

Гуменюк О.І

Ветеран спорту

7.

Районний відкритий Кубок пам’яті Героя Радянського Союзу Б.А Сугерова з волейболом серед чоловічих команд Спортивний зал ДНЗ «Лісоводського ПАЛ 23.02 2019р. 6 команд

60 учасників

І м. команда «Городочина»

ІІ м. команда «Легіонер»

ІІІ місце, ІІ місце команда «Фенікс»

 

 

КМС з волейболу

Собко Андрій та

Лавринюк Сергій

postheadericon У спортивному залі Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького відбулася товариська зустріч з волейболу

            25 лютого 2019 року у спортивному залі Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького відбулася товариська зустріч з волейболу між командами Вищого професійного училища № 4 (директор Михайлов Сергій Володимирович) та Хмельницького професійного ліцею (директор Станіслав Григорій Васильович).

Всього взяли участь — 20 учнів закладів професійної освіти.

За інформацією викладача фізичного виховання Хмельницького ВПУ № 4 Нагребельного Олега Вікторовича.

 

 

postheadericon Проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів та участі спортсменів в обласних та Всеукраїнських змаганнях Славутської ДЮСШ

Інформація про проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів та участі спортсменів в обласних та Всеукраїнських змаганнях в Славутській ДЮСШ в лютому 2019 року

 

№ п.п.

 

Назва заходу

 

Місце проведення

 

Термін проведення

 

К-ть учасників

 

Результат

1

Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді (чоловіки та жінки) пам’яті «Є.Кужельного» м. Хмельницький 21-27 січня 2019 року 2 учасника

Якимчук Віталій посів    2 місце

2

Чемпіонат Хмельницької області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н., юнаків 2005-2006 р.н., та серед жінок всіх вікових груп м. Хмельницький 25-27 січня 2019 року 10 учасників

Хоменко Ілля в./к.-60 кг. посів ІІ місце; Верхогляд Юрій в./к.-52 кг. посів І місце, Слобода Андрій в./к.-40 кг. посів ІІ місце, Пилипчук Ольга в./к.-67 кг. посіла І місце, Ярошук Андрій в./к.-42 кг. посів ІІІ місце

3

Відкрита першість Ізяславської ДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2006 р.н. м. Ізяслав 25-27 січня 2019 року 12 учасників

Призових місць не має.

4

Відкритий турнір з волейболу серед юнаків 2002 р.н. та молодші пам’яті М.В. Якобчука м. Баранівка 27 січня 2019 року 9 учасників

Команда ДЮСШ м. Славута посіла 3 місце

5

Чемпіонат України з боксу серед жінок, жінки-молодь, юніорок та дівчат м. Харків 30 січня -05 лютого 2019 року 1 учасник

Пилипчук Ольга посіла І місце

6

Відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодше м. Хмельницький 31 січня 2019 року

Колотухін Назар посів І місце з бігу 60 м і ІІ місце –  200 м, Совік Анастасія -ІІ місце – 60 м та 200 м, Нікітюк Анна — ІІ місце –  600 м, Трофімюк Антон — І місце – 600 м.

7

Відкритий Чемпіонат Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» серед команд чоловіків, жіночих, юнаків та дівчат сезону 2018-2019 років м. Городок 02-03 лютого

2019 року

12 учасників

Команда ДЮСШ м. Славута 3 гри перемогла, 2 – програла

8

Відкрита першість Ізяславської ДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2004 р.н. і молодші м. Ізяслав 08-09 лютого

 2019 року

12 учасників

Призових місць немає

9

Відкритий чемпіонат міста Нетішин і КДЮСШ ППО ХАЕС з фут залу серед юнаків 2009 р.н. та молодших м. Нетішин 08-10 лютого

 2019 року

12 учасників

Призових місць немає

10

Відкриті всеукраїнські змагання з тенісу настільного «Юність Поділля 2019» м. Красилів 17 лютого

 2019 року

6 учасників Туніцька Ольга посіла І місце, Гричун Ярослав посів І місце та Палтс Анна посіла ІІІ місце
11 Міжобласний турнір з фут залу серед дівчат пам’яті Є.Л. Бубнюка  2006 р.н. і молодші смт. Маневичі 22-24 лютого

 2019 року

12 учасників

Призвих місць не має

12

6-тий міжобласний Меморіал та відкрита першість міста Старокостянтинова з легкої атлетики пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні С.М. Бондарука м. Старокостянтинів 23 лютого 2019 року 11 учасників

Огільба Дарья — ІІ місце на дистанції 60 м (8.2), Ковальчук Олег ІІІ місце на дистанції 60 м.

postheadericon На спортивній базі Малиницького НВК були проведені фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат за програмою Спартакіади школярів Хмельницького району

           На спортивній базі Малиницького НВК були проведені фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат за програмою Спартакіади школярів Хмельницького району у 2018/2019 навчальному році: 19 лютого 2019 року —  серед дівчат 2001 року народження і молодших, а 22 лютого 2019 року — серед дівчат 2004 року народження і молодших.
          У першій віковій групі взяли участь 20 учениць з 5 закладів загальної середньої  освіти Хмельницького району, Гвардійської та Розсошанської ОТГ, а у другій віковій групі 28 дівчат з 7 освітніх закладів Хмельницького району, Гвардійської, Олешинської та Розсошанської ОТГ.

postheadericon  Вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 успішно виступили у Відкритому чемпіонаті Житомирської області серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих з тхеквондо ВТФ

          22 — 23 лютого 2019 року відбувся Відкритий чемпіонат Житомирської області серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів,юніорів та дорослих з тхеквондо ВТФ.

       Вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 гідно виступили і посіли такі призові місця:

ЗОЛОТО: Крупельницька Ольга, Золотов Олексій, Чорна Валерія, Корчинський Ілля.

СРІБЛО: Нагнибіда Рустам,Кришовський Володимир.

БРОНЗА: Фурманов Даніїл, Сдаднік Дарина.

 

        Підготувала спортсменів до змагань — тренер Катерина Тютюнник.