Архивы за Сентябрь, 2018

postheadericon День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок та Олімпійський тиждень в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі

Виставка стінівок до проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі

postheadericon  День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в Деражнянському районі

Інформація про проведення заходів присвячених проведенню в закладах освіти Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Деражнянському районі

Кількість навчальних закладів, які приймали участь у заходах

Кількість вихованців, учнів, які прийняли участь у заходах

Організації, які були залучені до організації та проведення заходів, видатні особи

ЗДО

(Заклади дошкільної освіти)

ЗЗСО

 

(Заклади загальної середньої освіти)

ЗДО

 

(Заклади дошкільної освіти)

З3СО

(Заклади загальної середньої освіти)

13

19 358 2904

Міська, сільські ради, районний осередок олімпійського комітету, ТОВ «Герром-Інвест-Україна», РОВФСО «Колос»,міська організація «Спорт для всіх», громадська організація «Наш футбол», Мазур О.А.- майстер спорту СРСР, почесний працівник фізичної культури і спорту України.

postheadericon День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в Шепетівському районі

           День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в Шепетівському районі

           13 вересня 2018 року на базі Плесенської ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках проведення Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні в закладах освіти Шепетівського району за фінансової підтримки ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» проводились спортивні змагання «Ігри чемпіонів-2018». Основна мета даного заходу – навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. У змаганнях взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти: Плесенська, Пліщинська, Городнявська, Михайлюцька ЗОШ І-ІІІ ст., Ч.Цвітська ЗОШ І-ІІ ст., Корчицький та Хутірський НВК.

 Учасників та гостей свята привітала своїм виступом група підтримки дівчат-чирлідерів Хутірського НВК (тренер- вчитель фізичної культури Кухарський А.Ф.).

 Спортивно-виховний захід мав різні види та форми: міні-турніри, естафети, олімпійські ритуали, змагання, ігри, конкурси на краще знання олімпійського руху в Україні. Учасникам змагань доводилось демонструвати свої фізичні якості: швидкість, витривалість, спритність та технічну підготовленість у різних видах спорту.

         Команди гідно справились з усіма випробовуваннями, проявили особливе старання та бажання перемогти. За підсумками всіх етапів змагань було визначено переможців: 

І місце – Корчицький НВК;

ІІ місце — Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Михайлюцька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На урочистій церемонії закриття «Ігор чемпіонів-2018» помічник-консультант народного депутата Романа Мацоли Янушевський В.В. нагородив переможців грамотами та медалями, а всіх учасників – солодкими подарунками.

         Вітаємо переможців та учасників «Ігор чемпіонів-2018», бажаємо впевнених кроків до нових перемог та яскравих моментів у спортивному житті району!

(за інф. методиста відділу освіти та культури Шепетівської РДА Кривінчук О.А.)

 

       

 

 

postheadericon День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в Полонському професійному аграрному ліцеї

День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок, Олімпійський тиждень в Полонському професійному аграрному ліцеї

            Проведення Олімпійського уроку на тему «Вивчення техніки бігу з низького старту» в навчальних конкурсах м.Полонне та смт. Понінка, де взяли участь 23 учнів   19 групи та 25 учнів 15 групи ліцею.

        Проведено олімпійський тиждень в навчальних корпусах: змагання з  волейболу — 62 учнів; з армрестлінгу — 57 учнів; з перетягування канату — 72 учнів; з підтягування на перекладині — 28 учнів.

postheadericon День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок та Олімпійський тиждень в ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»

День фізичної культури і спорту, Олімпійський урок та Олімпійський тиждень в ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»

        Всього взяло участь у заходах 108 учнів. Серед запрошених поважних гостей  — начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутської міської ради – Косюк Олександр Петрович.

 

postheadericon Фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи до Дня фізичної культури та проведення Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в Вищому професійному училищі № 36 с. Балин Дунаєвецького району

Фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи до Дня фізичної культури та проведення Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в Вищому професійному училищі № 36 с. Балин Дунаєвецького району

       06 вересня 2018 року — День фізичної культури та спорту, взяло участь 156 учнів.

        з 10 по 13 вересня 2018 року — Олімпійський тиждень:

  •  Змагання з волейболу серед курсів:—    Дівчата – 36 учасників;
  •  Змагання з міні-футболу серед курсів:—  Юнаки – 40 учасників;
  •  Змагання з волейболу серед курсів: — Юнаки – 40 учасників;
  • Змагання з настільного тенісу серед навчальних груп:  Юнаки, дівчата – 37 учасників.

 

postheadericon За організацію та проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів на високому рівні до Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2018 року   Хмельницька гуманітарно-педагогічна академіїя відзначена спеціальним призом  «корисно для  здоров’я»

                                                         Шановна Інно Михайлівно!

      За проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед студентів вищих навчальних закладах,  високий професіоналізм, масове залучення студентської молоді,  за організацію та проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів на високому рівні до Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2018 року  у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, Ваш заклад нагороджується  призом  «корисно для  здоров’я» .

Лист № 407 від 26.09.2018 -ПОДЯКА (ХГПА)

postheadericon Міжнародний день студентського спорту в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі Київського торговельно-економічного університету

Міжнародний день студентського спорту в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі Київського торговельно-економічного університету

postheadericon Міжнародний день студентського спорту в Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка»

Міжнародний день студентського спорту в Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка»

postheadericon Міжнародний день студентського спорту в Хмельницькому економічному університеті

Міжнародний день студентського спорту в Хмельницькому економічному університеті