Архивы за Апрель, 2018

postheadericon   18 -20.04.2018 року в м. Вінниці відбулась першість міста з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н.,2006-2007 р.н.

         
18 -20.04.2018 року в м. Вінниці відбулась першість міста пам’яті Й.Б. Академії з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н.,2006-2007 р.н.
         В змаганнях взяли участь  боксери з міст Вінниця, Жмеринка, Житомир, м. Київ, м. Рівне,    м. Хмельницький та юні боксери  міста Кам’янець-Подільського —  ДЮСШ№2. Всього понад 120 учасників.
       
        Переможцями стали: Сергій Андронік —  в/к 43 кг.,Остап Рибак — в/к 62 кг.,
срібними призерами: Стас Андрущак —  в/к 32 кг., Назарій Соколан — в/к 76 кг.,
бронзовими призерами: Владислав Андрущак —  в/к 36 кг., Максим Маслюк —  в/к 34 кг.
Готували юних боксерів — тренери відділення боксу: Олександр Скавронський, Володимир Приходько.

postheadericon

           17-20 квітня 2018 року у місті Львів відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу, в змаганнях приймали участь команди західного регіону серед 2004-2005-х років народження. У змаганнях взяли участь 80 учасників. серед них — учні ДЮСШ № 2 відділення боксу.

        Переможцями змагань стали: Мартиросян Севак —  в/к 40 кг, «Гуменецька територіальна громада»; Городецький Станіслав — в/к 41,5 кг, ЗОШ № 7.

        Срібним призером став Шимко Ілля —  в/к 43 кг,  ЗОШ-інтернат «Славутинка»,  

        Бронзовим призером у в/к 43 кг став  Ковальський Артур.

        Достойно виступив Тихун Захар — в/к 41,5, НВК № 9 посівши 4 місце.

         До змагань підготовили тренери відділення боксу: Олег Люлько, Віктор Архіпов.

postheadericon Чемпіонат України з тхеквондо

16-23 квітня в Харкові відбувся чемпіонат України з тхеквондо, на якому виступили студентки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  Любава Ільчик та Влада Нарольська. Дівчата показали гарні результати, виборовши срібні медалі серед дорослих та бронзові серед молоді.

Вітаємо дівчат з призовими місцями!

postheadericon Вітаємо збірну команду Хмельницького торговельно-економічного коледжу з ІІІ місцем у змаганнях з міні-футболу серед юнацьких команд за програмою Першості міста Хмельницького

М міні-футбол 18

       Збірна команда Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського торговельно-економічного університету (директор Трішкіна Ніна Іванівна) у міських змаганнях  з міні -футболу, які проводилися 19 квітня 2018 року зайняла ІІІ місце.

           Склад команди:       Заболотний Андрій (ТХ-114);

                                                   Чернецький Артур (ТКД-136);

                                                    Ільчишин Владислав (ТКД-135);

                                                    Садовий Єгор (БО-34);

                                                    Власішин Олександр (ТХ-118);

                                                    Кучерявий Дмитро (ТХ-119);

                                                    Пронак Денис (ТКД-137);

                                                    Междугорний Влад (ТХ-119);

                                                    Жуковський Назар (ОМ-20).

            Підготував студентів — спортсменів коледжу — викладач з фізичного виховання  Кудінов Сергій Васильович.

 

postheadericon  18 квітня 2018 року в місті Хмельницькому відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н.

           18 квітня 2018 року в місті Хмельницькому відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н. Змагання являли собою формування збірної команди області до участі у чемпіонаті України, який відбудеться у м. Миколаїв. У змаганнях прийняли участь близько 100 спортсменів. Команду м. Кам’янець-Подільського представляли 15 борців ДЮСШ №2, які посіли такі місця:

  • чемпіонами стали: Руденюк Вадим, Хращевський Микола, Лаврентюк Аркадій, Яковенко Олег.
  • срібними призерами стали: Река Тарас, Кухар Денис.
  • треті місця посіли: Сташкевич Олександр, Фещенко Степан, Афрамчук Андрій.

        Підготували команду —  тренери відділення вільної боротьби Пасенко Дмитро, Костинюк Володимир, Негода Валентин. 

На змаганнях були присутні Почесні гості:

Заслужений тренер України —  Мозолюк Олександр;
Заслужений тренер України — Тарадай Микола;
Старший тренер збірної команди Хмельницької області -Дячок Юрій.

 

postheadericon 19 квітня 2018 року стартує обласна Універсіада 2018 року серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут

         Згідно Регламенту по проведенню обласної Універсіади серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут на 2018 рік, затвердженого Хмельницьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та  управлінням молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації змагання проводяться:

Термін проведення змагань

Вид спорту Склад команди Місце проведення
                                                                   Квітень 2018 року
19 квітня Баскетбол, жінки 12+1

м. Кам’янець – Подільський

                                                                   Травень 2018 року

03-04 травня

Футбол, жінки 18+1

м. Хмельницький

16-17 травня

Футбол, чоловіки 18+1

м. Кам’янець — Подільський

23-24 травня

Волейбол, жінки 12+1

м. Кам’янець — Подільський

25-26 травня

Теніс настільний 2+2+1

м. Кам’янець — Подільський

30-31 травня

Волейбол, чоловіки 12+1

м. Хмельницький

*Баскетбол, чоловіки – перезалік результатів змагань Студентської Баскетбольної Ліги Хмельницької області 2018 року.

 

 

 

 

postheadericon Інформація про участь та проведення спортивно – масових заходів ХОЦФВУМ з 23 по 29 квітня 2018 року 

 

Дата

Назва заходу Місце проведення Кількість учасників ХОЦФВУМ Організатор

23-27.04. 2018

Чемпіонат України з гімнастики спортивної  серед юнаків м.Івано-Франківськ 12

Івано-Франківська федерація гімнастики спортивної

24-25.04. 2018

Фінальні змагання з волейболу серед юнаків 2004р.н. і мол. за програмою Спартакіади школярів Хмельницької області 2018 року м.Хмельницький ХОЦФВУМ
26-27.04. 2018 Фінальні змагання з волейболу серед юнаків 2001р.н. і мол. за програмою Спартакіади школярів Хмельницької області 2018 року м.Хмельницький

ХОЦФВУМ

postheadericon Шупарський Владислав — самий технічний борець  Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків 2003-2005 р.н. пам`яті МСМК Ігора Первачука

           13-14 квітня 2018 року в місті Львів відбувся традиційний  VI-й  Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 2003-2005 р.н., пам`яті МСМК Ігора Первачука.

          В турнір взяло участь близько 200 спортсменів зі всієї України, а також представники з Угорщини, Молдови, Білорусії, Італії.

        Команду Кам’янець-Подільської  ДЮСШ № 2 представляло 3-х борців. Чемпіоном турніру став Шупарський Владислав , який був признаний самим технічним борцем змагань, 5 місця посіли Шатурський Марк та Хращевський Микола. Підготував чемпіона — тренер відділення вільної боротьби Пасенко Дмитро. 

 

postheadericon Чемпіонат України з кульової стрільби

           10-16 квітня 2018 року традиційно у м. Львові проходив відкритий чемпіонат України з кульової стрільби, на якому студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка здобули низку медалей.

        Зокрема, Кирилл Козюк виборов два золота у вправах ГП-6ч та ГП-50 (MIX) і срібло у вправі МГ-6. Дмитро Омельяненко отримав дві срібні нагороди (вправи МГ-9ч, МГ-6 (ком.) та дві бронзові (вправи МГ-9ч (ком.) ГП-6ч (ком.). Богдан Кириленко також здобув дві срібні (вправи МП-10 (ком.), МП-6 (ком.) й дві бронзові (вправи вправа МП-6, МП-8 (ком.) медалі. Вікторія Сухорукова виборола срібло (вправа МГ-5) та бронзу (вправа ГП-6ж).

postheadericon Завершився чемпіонат Прикарпаття з таєквондо ІТF, де успішно виступили спортсмени ДЮСШ № 2

     

          13-14 квітня 2018р. в м. Івано-Фанківськ  відбувся чемпіонат Прикарпаття з таєквондо ІТF. Всього в змаганнях взяли участь 280 спортсменів з п’яти регіонів України. Хмельницьку область представляли учні ДЮСШ № 2 міста Кам’янець-Подільський. Наші спортсмени виступали в 3-х програмах: спаринги, комплекси, формальні вправи (туль) та спецтехніка та вибороли такі місця:

Калинюк Дарина: 1 місце – спаринг, 1 місце – спецтехніка, 3 – місце туль. 

Васільева Анна: спаринг – 1 місце, 2 місце – спецтехніка, 2 місце – туль. 

Вишневский Іван – 2 місце – спаринг. 

Гуменюк Юрій – 3 місце – спаринг. 

Бабій Таня: 1 місце – спаринг, 1 місце – спецтехніка, 3 місце – туль.

Лубко Богдан – 3 місце – спаринг. 

Гузак Олена: 2 місце – спаринг, 3 місце – туль 

Задорожний Віктор – 3 місце – спаринг 

Додурич Назар: 1 місце – спаринг, 1 місце – туль. 

Костюк Катерина: 2 місце – туль, 1 місце – спаринг, 1 місце –спецтехніка. 

Гоцак Антоній – 3 місце – спаринг. 

Телятицький Єгор – 1 місце – спаринг, 1 місце – спецтехніка, 3 місце – туль.

Бурковський Олександр 3 місце спаринг,

Братенко Віктор — 3 місце.

Команду готували тренери: Юрій Білоцький та Андрій Півторак.