Архивы за Март, 2018

postheadericon Дарія Цапок у Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу — срібна призерка

   23-28 березня 2018 року в Коломиї відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу, на якому студентка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології  Кам’янець-Подільського  національного університету імені Івана Огієнка Дарія Цапок стала срібною призеркою у ваговій категорії до 57 кг серед юніорок.

         Вітаємо Дарію та бажаємо нових спортивних досягнень!

 

postheadericon Інформація про участь та проведення спортивно – масових заходів ХОЦФВУМ  з 02 по 08 квітня 2018 року 

 

Дата

Назва заходу Місце проведення

Організатор

02-06.04.2018

Фінальні змагання з велоспорту за програмою Гімназіади України   2018 року м.Біла Церква      ХОЦФВУМ

03-04.04.2018

Фінальні змагання з шахів за програмою Гімназіади України   2018 року

м.Краматорськ

ХОЦФВУМ

03-05.04.2018

Відкритий чемпіонат Хмельницької області з гімнастики спортивної

м.Хмельницький

ХОЦФВУМ

04.04.2018

Зональні змагання з волейболу серед дівчат 2004р.н. і мол. за програмою Спартакіади школярів Хмельницької області 2018 року

м.К-Подільський, м.Дунаївці, м.Славута, м.Ізяслав, м.Старокостянтинів, смт.Стара Синява

ХОЦФВУМ

05.04.2018 Зональні змагання з волейболу серед юнаків 2001р.н. і мол. за програмою Спартакіади школярів Хмельницької області 2018 року. м.К-Подільський, м.Дунаївці, м.Славута, м.Ізяслав, с.Голосків, м.Старокостянтинів, м.Красилів, м.Хмельницький

ХОЦФВУМ

postheadericon Інформація про проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в ВПУ№36 с. Балин у березні 2018 року

                                                                       

п.п.

Назва заходу Місце проведення Термін

проведення

Кількість

учасників

   1. 

Першість училища з волейболу серед  курсів (дівчата)

спортивний зал 13.03. 2018 30
     2. 

Змагання «Ну-мо хлопці»

спортивний зал          15.03 2018               75
    3. 

Першість училища з волейболу серед  курсів (юнаки)

спортивний зал        20.03. 2018              40
    4.      

Змагання «Ну-мо дівчата»

спортивний зал          22.03.2018              30

                                                   

postheadericon Чемпіонат України зі спортивної гімнастики

         19-24 березня в м. Кропивницькому відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики, на якому виступили студенти факультету фізичної культури Кам’янець — Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майстри спорту України Анастасія Беляєва, Ірина Романчук та Ілля Єгоров. Анастасія Беляєва виборола золоту та бронзову нагороди; Ірина Романчук – золоту медаль; Ілля Єгоров отримав срібло та бронзу.

Вітаємо наших гімнастів з гарним виступом!

 

19-24 березня в м. Кропивницькому відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики, на якому виступили студенти факультету фізичної культури Кам’янець — Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майстри спорту України Анастасія Беляєва, Ірина Романчук та Ілля Єгоров. Анастасія Беляєва виборола золоту та бронзову нагороди; Ірина Романчук – золоту медаль; Ілля Єгоров отримав срібло та бронзу.

Вітаємо наших гімнастів з гарним виступом!

postheadericon Перемога Ігоря Радівілова на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики  

       Випускник факультету фізичної культури Кам’янець — Подільського національного університету імені Івана Огієнка Ігор Радівілов посів найвищу сходинку п’єдесталу у вправах на кільцях та в опорному стрибку на ІІІ етапі Кубку світу-2018 зі спортивної гімнастики, який відбувся в м. Доха (Катар) 21-24 березня 2018 року.

Вітаємо Ігоря та бажаємо нових перемог!

 

postheadericon Успішні виступи кам’яниччан у Чемпіонаті України з боротьби на поясах Алиш серед дорослих, юніорів, юнаків, хлопців та дівчат

         21 — 22 березня 2018р. в м. Львів відбувся Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш серед дорослих, юнаків, хлопців та дівчат.
        Участь взяли 300 учасників із 8 областей України. У змаганнях взяли участь відділення дзюдо ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільський в результаті яких стали переможцями та призерами змагань.
        Переможцями стали: Бортнікова Дарина, Казик Тетяна, Білик Святослав, Лаврентюк Аркадій.

 

Срібні призери: Казик Ірина, Семаш Олена, Колосова Ганна, Івасишен Ілля, Григор’єва Настя, Петришен Олександр. Бронзові призери Панчук Максим, Сьомик Сергій.
Готували до змагань тренери: Тетяна Полінська, Оксана Коберник, Марина Чистякова.

postheadericon Інформація про проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” за лютий — березень 2017 – 2018 навчальний рік

Особиста першість центру з настільного тенісу, присвячена 29-й річниці виведення Радянських військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав
(Місце проведення – спортивна кімната Полонського навчального корпусу
06-14 лютого 2018 року, 24 учасників):

Особисті місця: серед юнаків:
I місцеМуравський Павло, учень групи № 32, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
II місцеРешетарчук Олександр, учень групи № 32, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
III місцеПолозун Олександр, учень групи № 20, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»
         серед дівчат:
I місцеЧега Ольга, учениця групи № 21, яка навчається за професією «Соціальний робітник; молодша медична сестра з догляду за хворими»;
II місцеСвінціцька Любов, учениця групи № 21, яка навчається за професією «Соціальний робітник; молодша медична сестра з догляду за хворими»;
III місце – Назарчук Катерина, учениця групи № 21, яка навчається за професією «Соціальний робітник; молодша медична сестра з догляду за хворими».

Особиста першість центру з пауерліфтингу, присвячена Міжнародному жіночому Дню 8 Березня (28 лютого 2018 року, гурток атлетичної гімнастики, Полонський навчальний корпус – 18 учасників):
Особисті місця: серед юнаків:
I місце – Муравський Павло, учень групи № 32, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
II місце – Венгер Артур, учень групи № 22, який навчається за професією «Кухар, офіціант»;
III місце – Федорчук Валерій, учень групи № 22, який навчається за професією «Кухар, офіціант»;
          серед дівчат:
I місце – Матюк Тетяна Вікторівна, учениця групи № 12, яка навчається за професією «Кухар, офіціант»;
II місце – Богачук Катерина Володимирівна, учениця групи № 21, яка навчається за професією «Машиніст ПРМ, машиніст гофрувального агрегату»;
III місце – Башинська Анастасія Анатоліївна, учениця групи № 21, яка навчається за професією «Машиніст ПРМ, машиніст гофрувального агрегату».

                           Особиста першість центру з армрестлінгу серед юнаків
(Місце проведення — спортивна кімната Полонського навчального корпусу, 21 березня 2018 року, всього 17 учасників):

            серед юнаків I-го курсу:
I місце – Котик Віталій, учень групи № 19, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
II місце – Грабовський Артем, учень групи № 19, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
III місце – Соколов Олександр, учень групи № 19, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів;
        серед юнаків II-го курсу:
I місце – Колесник Ярослав, учень групи № 20, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та
устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів».
II місце – Писаренко Михайло, учень групи № 20, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
III місце – Майструк Сергій, учень групи № 20, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
        серед юнаків III-го курсу:
I місце – Сахнюк Михайло, учень групи № 30, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
II місце – Тригуба Олександр, учень групи № 30, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів»;
III місце – Муравський Павло, учень групи № 32, який навчається за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів».
          Фінальні змагання:

I місце – Сахнюк Михайло, учень групи № 30;
II місце – Котик Віталій, учень групи № 19;
III місце – Колесник Ярослав, учень групи № 20.

postheadericon Успішні виступи студентів факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у Чемпіонаті України з боротьби на поясах Алиш

          21 березня 2018 року в м. Львові у спорткомплексі національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжинського (ЛНУВМБ) відбувся чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш.

У своїх вагових категоріях студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вибороли наступні місця, у віковій категорії 2000-2002 р.н.:

Вострєнков Сергій (73 кг) – І місце;

Сулятицький Станіслав (80 кг) – ІІІ місце;

серед дорослих:

Кляпка Уляна (70 кг) – І місце;

Вострєнков Сергій (70 кг) – І місце;

Янчук Христина (60 кг) – ІІ місце;

Дзекан Олександр (60 кг) – ІІІ місце;

Рудов Владислав (80 кг) – ІІІ місце.

Вітаємо студентів з гідним виступом!

postheadericon Додаток № 1 до Регламенту Спартакіади школярів Хмельницької області 2018 року

Додаток № 1

до Регламенту Спартакіади школярів Хмельницької області 2018 року  затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації №33-од від 09 лютого 2018року та Хмельницьким обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України № 02-д від 09 лютого 2018 року

 

Лист № 121 від 21.03.2018 — Додаток № 1 до Регламенту Спартакіади школярів області

postheadericon 17-18 березня 2018 р. в м. Хмельницький відбувся Чемпіонат області з кікбоксингу WAKO

 17-18 березня 2018 р. в м. Хмельницький відбувся Чемпіонат області з кікбоксингу WAKO. Місто Кам’янець-Подільський представляли вихованці ДЮСШ №2, які вибороли десять золотих медалей, а саме:

— серед дівчат Расевич Анастасія, Охотник Олександра, Гуд Катерина, Руда Ірина;

— серед юнаків: Дзісяк Ілля, Дзісяк Ярослав, Ліпатов Влад, Олійник Володимир.

Бронза — в Соколенко Олександра.

  Підготували спортсменів Анатолій Лабатюк та Сергій Мещишин.