Архивы за Февраль, 2018

postheadericon Чемпіонат Європи з кульової стрільби

16-26 лютого в м. Гіор (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з кульової стрільби із пневматичної зброї, на якому студент другого курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Богдан Кириленко виборов срібну медаль (ком.) у вправі ПП-3.

postheadericon Закінчився у Підволочиську Всеукраїнський турнір пам`яті тренера-викладача Віталія Васильовича Миколайчука з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та молодші

       23-24 лютого 2018 року в смт. Підволочиськ проходив Всеукраїнський турнір пам`яті тренера-викладача Віталія Васильовича Миколайчука з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та молодші.

На турнірі були присутні: голова смт Монартович Ігор Ігорович, голова федерації футболу Дацко В.Г., директор ДЮСШ Плюта І.І. та учасники змагань: Підволочиська ДЮСШ, Волочиська ДЮСШ, Бердичівська ДЮСШ, Цумська ДЮСШ та Кам`янець-Подільська ДЮСШ № 2, Скалатська ДЮСШ, ФК “ПОЛТАВА”, ФК “ЧЕМПІОН” Тернопіль.

Змагання проходили в спортивному залі ДЮСШ за такою схемою: всі команди були поділені на дві підгрупи “А” і “Б” по чотири в кожній, команди які зайняли перші та другі місця в підгрупах утворювали підгрупу фіналістів,  які боролися за призові місця 1-4 ,а треті та четверті утворювали підгрупу 5-8 місця .

Фінальні ігри:

Кам`янець-Подільська ДЮСШ — Підволочиська ДЮСШ —  8:2;

Цумська ДЮСШ—Бердичівська ДЮСШ   7:1;

Бердичівська ДЮСШ —Кам`янець-Подільська ДЮСШ —  3:4;

Підволочиська ДЮСШ —Цумська ДЮСШ — 3:8;

Бердичівська ДЮСШ —Підволочиська ДЮСШ — 4:4;

Кам`янець-Подільська ДЮСШ № 2- Цумська ДЮСШ —  8:0.

За підсумками ігор  Кам`янець-Подільська ДЮСШ № 2 впевнено виграла всі матчі, зайняла ПЕРШЕ МІСЦЕ та нагороджена кубком, медалями і грамотами;

Цумська ДЮСШ -друге місце; 

Бердичівська ДЮСШ — третє місце , хотілось зауважити що зустріч з Цумською ДЮСШ мала вагу золота ,так як там досить здорові алетично  гравці й забивали вони багато. Але командний дух, майстерність наших гравців ,виконання такти тренера  не дав  супернику жодного шансу для успіху , завдяки плідній праці такий феєричний фінальний матч  8:0.

 

Склад команди- переможців: Максименко Тарас, Полудняк Богдан, Пипа Іван, Коваль Андрій, Танасов Андрій, Река Тарас, Коробчук Олександр, Лень Сергій, Олійник Артем, Боднарчук Ростислав, Калінін Арсеній,  Хмелюк Дмитро, Підлісний Ілля.

Тренер команди —  Заліснй Віктор.

 

 

postheadericon Вітаємо Вєтошкіна Владислава з успішним виступом у престижному Міжнародному турнірі з боксу «Странджа 2018»

  19-25 лютого 2018 року у м. Софія, Болгарія відбувся 69-й Міжнародний турнір з боксу «Странджа 2018». В змаганнях приймали участь 300 спортсменів з 28 країн світу.

      Спортсмен, вихованець Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Вєтошкін Владислав — МСУМК, 1994 року народження, у ваговій категорії 56 кг  посів 5 місце.

Вітаємо спортсмена та його тренера — Яструба І.М. з успішним виступом!

 

 

postheadericon У Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу ВАКО, пам’яті Едгара Саркісяна — перші місці у спортсменів Кам’янець-Подільської  ДЮСШ № 2

         23 -25 лютого 2018 року в м. Харьків  відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу ВАКО  пам’яті Едгара Саркісяна.
       Вихованці Кам’янець-Подільської  ДЮСШ № 2 відділення кікбоксингу посіли перші місця:
                              —  Головатюк Роман у в\к + 90 кг К-1;
                             —   Кондратов Павло  у в\к  71 кг фул контакт та лоу кік.
Тренує спортсменів  — ЗТУ Анатолій Лабатюк.

postheadericon XXII Міжнародний Київський турнір з боротьби

23 лютого в столичному палаці спорту розпочався XXII Міжнародний Київський турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби.

              В перший же день у змаганнях з вільної боротьби серед жінок студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  Христина Береза (у в/к до 53 кг) виборола бронзову медаль.

   Євгеній Савета (у в/к до 90 кг) у змаганнях греко-римської боротьби також здобув бронзову нагороду.

Вітаємо наших борців і бажаємо подальших успіхів!

postheadericon  23 — 24 лютого 2018 року в м. Вишнівець Тернопільської області відбувся  І Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби серед наймолодших юнаків 2006 -2008 р.н.

         23 — 24 лютого 2018 року в м. Вишнівець Тернопільської області відбувся  І Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби серед наймолодших юнаків 2006 -2008 р.н.
     Взяли участь 10 команд  з міст: Львова, Хмельницького, Тернополя, Кам’янець-     Подільського, Дубно, Рокитного Рівненської обл., Теребовля, Шумськ, Львівської обл., Збаража, Вишнівець — 134 учасників.
      У І Всеукраїнському  турнірі «Кубок Вишнівця»  вихованці відділення вільної боротьби ДЮСШ № 2 посіли такі місця;
Федорак Михайло (у в\к 35 кг) — ІІ місце;
Валерський Назар (у в\к 30 кг) — ІІІ місце;
Бойко Ілья (у в\к 32 кг) — ІІІ місце.
Підготував призерів змагань тренер Володимир Костинюк.

Спортсмени та тренер дякують батькам за фінансову підтримку участі в змаганнях.

postheadericon Дарина Білодід стала чемпіонкою Grand Slam

 Вітаємо студентку-першокурсницю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Дарину Білодід з дивовижною перемогою на престижному турнірі Grand Slam з дзюдо, який відбувся 23 лютого в м. Дюссельдорфі (Німеччина).

Нагадаємо, що в цьому році це вже третя поспіль золота нагорода Дарини на міжнародній арені!

postheadericon Вітаємо студенток Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з успішним виступом у Чемпіонаті України з велосипедного спорту

         15-20 лютого у Львові відбувся зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек), в якому взяли участь студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Єгор Малик, Ян Терещенко, Вікторія Ярошенко, Еліна Гусельникова, Дарина Беляк.

         За підсумками змагань Еліна Гусельникова в категорії «юніорки» виборола дві срібні медалі – в командній гонці та в груповій гонці медісон,  а також бронзову медаль у груповій гонці скретч.

Вікторія Ярошенко в категорії «жінки» здобула бронзову нагороду в командній гонці.

Дарина Беляк в категорії «юніорки» також отримала бронзу в груповій гонці медісон.

Вітаємо дівчат з гідним виступом!

postheadericon Інформація про проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів та участі спортсменів в обласних та Всеукраїнських змаганнях за лютий  2018 рік в ДЮСШ м. Славута

 

 

№ п.п.

 

Назва заходу

 

Місце проведення

 

Термін проведення

 

К-ть учасників

 

Результат

1

Відкритий обласний турнір з боксу серед молодших юнаків 2006-2007-2008-2009 р.н., юніорів 2002-2003 р.н., молоді 2000-2001 р.н., серед чоловіків (еліта) та серед жінок всіх вікових груп м. Хмельницький 24-27 січня 2018  15 учасників Якимчук Віталій в./к.- 48 — І м., Машук Артем в./к.- 32 — І м., Верхогляд Юрій в./к.- 48 — І м., Слобода Андрій в./к.- 37 — ІІІ м., Люстерник Костянтин в./к.- 28 — ІІІ м., Васютинська Анастасія в./к.- 48 — І м., Карачемцева Валерія в./к.- 48 — ІІІ м.

2

Регіональний чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н. м. Хмельницький 24-27 січня 2018  5 учасників

Самаров Сергій в./к.- 40 — ІІ м., Конончук Артем в./к.- 52 — ІІ м., Анікін Єгор в./к.- 30 — ІІІ м.

3

Товариська зустріч Оженіно-Славута з волейболу серед юнаків 2003 р.н. і молодші та дівчат 2003-2005 р.н.

м. Оженіно

26 січня 2018 

Славутська команда юнаків виграла

4

Турнір «Юність Поділля» серед найсильніших молодих спортсменів Хмельниччини з тенісу настільного. м. Красилів 27 січня 2018 

2007 р.н. Туніцька О.-І м., Келюх М.-ІІ м., Келюх У.-ІІІ м., Гричун Я.-ІІ м., Якшевич Д.-     ІІІ місце

2005-2006 р.н. Туніцька О.-ІІ м., Галій А.-      ІІІ місце

5

ІV- й міжобласний турнір з футзалу за кубок пам’яті воїнів-афганців Кременеччини Циганюків та Героїв «Небесної сотні» м. Кременець 27-28 січня 2018 

Команда ДЮСШ м. Славута посіла 4 місце

6

Традиційний Всеукраїнський турнір з легкої атлетики

пам’яті майстра спорту Олексія Кобрина

 

м. Калуш 03-04 лютого 2018  1 учасник

І м. – 600 м. (1.44,7); ІІ м. – 1000 м (3.11,09).

7

Відкрита Першість Ізяславської ДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. м. Ізяслав 01-02 лютого 2018  8 команд

Призових місць немає

8

Товариська зустріч Нетішин-Славута з волейболу серед юнаків 2002 р.н. і молодші м. Нетішин 04 лютого 2018  2 команди

Команда Славутської ДЮСШ зайняла І місце

9

Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок, дівчат м. Рівне 05-11 лютого 2018  1 учасник

    Васютинська           Анастасія      5 місце

10

Міжобласний турнір з міні-футболу присвяченого пам’яті загиблих воїнів АТО серед юнаків 2009-2010 р.н. м. Ізяслав 08-09 лютого 2018  10 учасників

Команда Славутської ДЮСШ посіла   3 місце

11

Всеукраїнські змагання з футзалу серед дітей, які перебувають в конфлікті із законом, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО та дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО «FOOTBALL FOR KIDS» м. Шепетівка 09 лютого 2018  10 учасників

Команда Славутської ДЮСШ здобула 2 місце

12

Товариська зустріч Обласний ліцей-ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і молодші м. Славута 09 лютого 2018  2 команди

Команда ДЮСШ юнаків здобула перемогу

13 Відкрита Першість Ізяславської ДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2006 р.н.

м. Ізяслав

15-16 лютого 2018 

Призових місць не має
14 Міжобласний турнір, відкрита першість міста та Старокостянти-нівської ДЮСШ з легкої атлетики,

 пам’яті героя України, героя «Небесної сотні» Сергія Михайловича Бондарчука

м. Староко-стянтинів 17 лютого 2018  3 учасника Призових місць не має.
15 Відкрита Першість ДЮСШ м. Славута з міні-футболу присвячена Героям «Небесної Сотні» серед юнаків 2009 р.н.

м. Славута

17 лютого 2018 

5 команд

Команда ДЮСШ м.Славута посіла 2 місце

16 Чемпіонат України з футзалу 2017/2018 років серед юнаків 2001-2002 р.н. – фінальні змагання

м. Київ

19-23 лютого 2018 

Команда ДЮСШ м.Славута посіла 4 м.
17 VIII міжнародний турнір з настільного тенісу «LIRS OPEN»-2018

м. Жовква

20-22 лютого 2018 

8 учасників

Призових місць не має

18 Відкритий Чемпіонат міста і КДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2009 р.н. м. Нетішин 22-23 лютого 2018  8 учасників

Команда ДЮСШ м.Славута

посіла 4 місце

postheadericon Чемпіонат України з класичного жиму

      Студенти — пауерліфтери Кам’янець-Подільського вишу продовжують здобувати нагороди в Коломиї. Впродовж 19-22 лютого 2018 року на чемпіонаті України з класичного жиму студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  МСУМК Тетяна Шлопко стала чемпіонкою у ваговій категорії до 52 кг; студентка економічного факультету МСУ Катерина Ткачук у ваговій категорії до 63 кг виборола срібло; студенти факультету фізичної культури Богдан Шевчук (в/к до 74 кг), Владислав Боднар (в/к до 83 кг) та Руслан Повар (в/к до 105 кг) стали бронзовими призерами. Також порадували випускники вишу: ЗМСУ Тетяна Мельник (Ахмамєтєва), МСУ  Валентина Загоруйко та МСУМК Андрій Андрущенко, які стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

Вітаємо усіх спортсменів з чудовими результатами!