Архивы за Январь, 2018

postheadericon Успішні виступи боксерів Кам’янець-Подільської ДЮСШ №2

            24 — 27.01.2018 р. в м. Хмельницькому  пройшов зональний чемпіонат України  з боксу серед юнаків 2004 -2005р.н. В  змаганнях прийняли участь 150 учасників із Тернопільської, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

            В складі збірної Хмельницької області виступали вихованці ДЮСШ № 2 м. Кам’янець – Подільського. Переможцями зонального чемпіонату України стали:  Ілля Шимко, в/к 41,5 кг.; Стас Городецький, в/к 38,5 кг.; Мартіросян Севак, в/к 40 кг. На високому рівні змагались Захар Тихун, Іван Бубельний, але у важких поєдинках поступилися суперникам та посіли 5 місце. Також суддівською колегією було визначено  та нагороджено одного з кращих боксера змагань — Мартіросяна  Сєвака.

           Також, цього дня, проходив відкритий обласний турнір з боксу  серед молодших юнаків 2006-2007-2008-2009 р.н., юніорів 2002-2003р.н., молоді 2000-2001р.н., серед чоловіків (еліта) та серед жінок всіх вікових груп.

         Переможцями стали: Новосад Сабіна, Бойко Віктор, Безродна Олексндра, Рибак Остап, Коваль Дмитро, Рачовська Вероніка, Дориба Діана, Соколан Назар, Боднарчук Герман.

          Срібними призерами стали: Дідишен Мирослав, Коваль Владислав.

          Бронзовими призерами стали: Ковальський Артур, Круглик Давид. 

          Спортсменів підготували тренери — Олег Люлько, Володимир Приходько, Олександр Скавронський, Віктор Архіпов, Дмитро Невенгловський.

 

 

postheadericon  У м. Чернівці завершився регіональний турнір з тенісу АСE СUP

27-28 січня 2018 року в м. Чернівці проходив регіональний турнір з тенісу АСE СUP. В змаганнях брали участь юні спортсмени з Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців, Кам’янець-Подільського.

            Місто Кам’янець-Подільський представляли учні-спортсмени ДЮСШ № 2.          

            Тенісисти змагались в двох категоріях – до восьми років та до десяти. На цих змаганнях наші юні тенісисти показали гарну гру, старання, наполегливість та волю до перемоги. Так, Кіра Дякіна, ввійшла в основну сітку під першим номером, обігравши двох чернівчанок. Наша малеча в категорії до восьми років, взявши до уваги всі настанови тренера, показали чудові розіграші м’яча та класну гру (тренер Ірина Ковальчук).

 Так тримати !!!

 

postheadericon Інформація про участь та проведення спортивно – масових заходів Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді  з 05 по 11 лютого 2018 року 

 

Дата

Назва заходу Місце проведення Кількість учасників ХОЦФВУМ Організатор

Запрошено до участі в заході

09-10.02. 2018

Відкритий чемпіонат області з боротьби вільної серед ДЮСШ (хлопчики та дівчатка 2007-2008 р.н.) Хмельницький 20 Обласна федерація боротьби вільної

postheadericon Досягнення спортсменів Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 у  І Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків 2004-2006 р. н. на призи міського голови М. Є. Сімашкевича

         25-27 січня у м. Кам’янець-Подільському відбувся І Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 2004-2006 р. н. на призи міського голови М. Є. Сімашкевича.

          В турнірі прийняло участь близько 220 учасників з різних куточків України, а також представники з Польщі та Молдови.

           Команду ДЮСШ № 2 представляло 20 спортсменів. В нелегких поєдинках чемпіонами змагань стали: Руденюк Вадим, Яковенко Олег, Шупарський Владислав, Лаврентюк Аркадій. Не здолавши суперників у фінальних сутичках, але проявивши характер та силу волі срібні нагороди здобули Шатурський Марк, Шупарський Ярослав, Хращевський Микола, Горох Єгор. Також єдину бронзову нагороду здобув Афрамчук Андрій.       

           Організатори змагань вдячні за підтримку та допомогу Кам’янець-Подільскій міській раді, а саме міському голові М. Є. Сімашкевичу, народному депутату України В. В. Мельниченку, начальнику управління освіти і науки С. В. Старченко, директору ДЮСШ № 2 В. І. Пасенку, батькам відділення вільної боротьби В. Шатурському, І. Руденюку, Б. Басістому, Є. Гєсєлєву, О. Матійчуку, М. Насобкову, М. Сосулі, директору філії ТОВ «7 Днів» А. Пульнікову, директору магазину «ТехноХата», а також всьому корпусу військового училища, де проводились змагання.

           Підготували команду, тренери відділення вільної боротьби, Пасенко Дмитро, Негода Валентин, Фурман Віктор, Володимир Костинюк.

postheadericon В рамках  змагань пройшов юнацький чемпіонат Хмельницької  області зі  скелелазіння у виді болдеринг для наймолодших груп (молодше 10 років)

Завершився черговий  «Різдвяний болдеринг», який цього року помітно розрісся і зайняв 3 повних дня та зібрав 179 учасників з 17 міст України.

В рамках  змагань пройшов юнацький чемпіонат Хмельницької  області зі  скелелазіння у виді болдеринг для наймолодших груп (молодше 10 років).

Цього року юнаки і дівчата з найчисельніших  вікових груп (2007-2008 р.н., 2005-2006 р.н.) проходили кваліфікацію окремо, і навіть одночасно  змагалися    більше 30 спортсменів. Найтісніше було під час виступу групи 2003-2004, яка по попередній реєстрації була не дуже чисельною, тож юнаки і дівчата цього віку проходили кваліфікаційний раунд разом. В результаті,  кількість учасників сягнула 40 і в залі зовсім не було вільного місця.

Переможцями стали:

  • у групі 2011 р.н. і молодше:

1)      Лясковська Єліза ((Кам’янець-Подільський, ДЮСШ-2) і Огінок Владислав (Львів,
«Квіти Погулянки»),

2)      Ністратова Василіса (Харків, «Муравей») і  Нікіточкін Владислав (Львів, «Квіти Погулянки»),

3)      Романов Денис (Вінниця, ВоФАіС)

  • у групі 2009-2010 р.н.:

1)      Арнаут Руслана (Харків, «Формат») і Сіваш Артемій (Кам’янець-Подільський, ДЮСШ № 2);

2)      Казбекова Рафаєль і Ткач Данило (Дніпро, ДЮСШ ТПВС);

3)      Кондратенко Дар’я (Київ, ФАіСКиїва) і Пічка Демид (Кременчук, КрНУ).

 

Переможці в офіційних группах визначилися після фіналів. Ними стали:

  • у групі 2007-2008 р.н.:

1)      Березовська Дар’я (Харків, «Формат») та Дятлов Тимур (Харків, ДЮСШ ХФТІ);

2)      Зомарева Катерина (Сєвєродонецьк, КДЮСШ-1) і Безпалий Дмитро (Харків, СК «Муравей»;

3)      Мелікян Анна (Київ, ФАіСКиїва) та Підгурний Назарій (Кам’янець-Подільський, ДЮСШ № 2).

  • у групі 2005-2006 р.н.:

1)      Писаківська Поліна (Харків, «Формат») і Внуков Максим (Харків, «Кіровець»);

2)      Кобець Анастасія (Краматорськ, ГО «ДоФАіС») і Кучерявенко Олексій (Харків, «Формат»);

3)      Бессонова Аліна (Краматорськ, ГО «ДоФАіС») і Тартаковський Лев (Одеса, КДЮСШ-12).

  • у групі 2003-2004 р.н.:

1)      Потапова Ніка (Українка, ФАіС Київщини) і Манякін Ілля (Харків, «Формат»);

2)      Педько Катерина (Нетішин, ГК «Вершина») і Ільчишин Григорій ( Одеса, КДЮСШ-12);

3)      ТарновецькаАнстасія (Чернівці, ГК «Буковина» ) і Кондратюк Ярослав (Нетішин, ГК «Вершина»).

  • у групі 2001-2002 р.н.:

1)      Заєць Тетяна (Харків , «Формат») і Приходько Данііл (Краматорськ, ГО «ДоФАіС»);

2)      Міщенко Валерія (Харків, «Формат») і Манякін Артем (Харків, «Формат»),

3)      Фісенко Анастасія (Дніпро, ДЮСШ ТПВС) і Осадчий Леонід (Харків, ДЮСШ ХФТІ);

Серед юніорів 1999-2000 р.н.:

1)      Біла Поліна (Нікополь, «Трубник» і Кринецький Олексій (Одеса, КДЮСШ-12),

2)      Юдіна Ірина (Вінниця, ВоФАіС) і Лисенко Дмитро (Дніпро, ДЮСШ ТПВС),

3)      Прилуцька Ірина ( Львів, ГК «Екстрем») і Ткачук Михайло (Українка, ФАіС Київщини)

Призові місця команді Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 принесли: Лясковська Єліза (1 місце серед дівчат 2011 р.н. і мол.), Сіваш Артемій (1 місце серед юнаків 2009-2010 р.н.) і Підгурний Назарій (3 місце серед юнаків 2007-2008 р.н.).

 

postheadericon Чемпіонат дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

       10.01.2018 року відбувся Чемпіонат дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. Приймали участь вихованці відділень велосипедного спорту та веслування на байдарках і каное у вікових категоріях 2004-2009 років народження.

        На змаганнях були присутні: представник Департаменту освіти та науки – головний спеціаліст відділу дошкільної та позашкільної освіти Ярова Анастасія Вікторівна, батьки спортсменів та гості.

       30-ть із 110-ти учасників даних вікових груп стали переможцями та призерами  та були нагородженні грамотами.

       Для найменших учасників —  це були перші змагання, які продемонстрували завзяття і жагу до перемоги на спортивному майданчику. Тренери закликали спортсменів до чесної боротьби за престижне звання переможця змагань.

           Головний суддя Богацький С.П. та суддівська колегія побажали переможцям та учасникам подальших успіхів у спортивних досягненнях.