Архивы за Октябрь, 2017

postheadericon Зміни та доповнення до регламенту обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з волейболу, дівчата

                                                                 Зміни та доповнення

до регламенту обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з видів спорту 2017 року, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Хмельницьким обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 14.09.2017 року № 389-од/21-д:

  1. Фінальні змагання з волейболу (дівчата) переносяться на 9 листопада 2017 року у с. Голосків Меджибізької ОТГ замість раніше запланованих 3 листопада 2017 року в м. Хмельницький.

Приїзд команд на фінальні змагання з волейболу (дівчата) – до 10.00 години.

postheadericon Вихованці Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи «ЮНІСТЬ» за тиждень виграли 30 медалей з тхеквондо ВТФ

        Вихованці Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи «ЮНІСТЬ» за тиждень виграли 30 медалей з тхеквондо ВТФ. Троє тхеквондистів стали чемпіонами України в Харкові, а 27 спортсменів — повернулися з медалями з Всеукраїнського турніру для початківців «Золотий дракон», де однією з кращих спортсменок в Івано-Франківську стала семирічна Олександа Гаптар. Шестирічний Микита Кострицький на турнірі «Золотий дракон» виграв три поєдинки та здобув золоту медаль.

Сьогодні хмельницькі тхеквондисти готуються до вітчизняного Кубку і командного чемпіонату України з тхеквондо ВТФ, які заплановані на 10 листопада у м. Харків.

Вихованка ДЮСШ «Юність» — Софія Хобтар виступить на континентальній першості на Кіпрі.

 

 

postheadericon У спортсменів ДЮСШ № 2 м.Кам’янець-Подільського в чемпіонаті України з вільної боротьби — бронзова медаль

24 – 27 жовтня 2017 року, в місті Ужгород, відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002 – 2004 р.н. Змагання являли собою формування збірної команди України, а також участь переможців у міжнародному турнірі в Ірані. У змаганнях взяло участь близько 500 учасників.

Команду ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільський представляло 5 борців. Бронзовою призеркою чемпіонату України стала Стецюк Наталя (тренери Пасенко Василь та Ігор Семаньків). 5 місце посів Шупарський Владислав (тренер Пасенко Дмитро). Гідно боролись Шатурський Марк, Кавуля Микола, Костинюк Данило.   

postheadericon Чемпіонат України з кросу — третє місце у Віталія Капітанець

 

22 жовтня в місті Сумах відбувся чемпіонат України з кросу. Магістрант факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Віталій Капітанець на дистанції 8 км посів третю сходинку, і тепер готується до чемпіонату Європи.

Вітаємо Віталія з гарним результатом!

postheadericon Волейбольний турнір пам’яті Героїв Небесної сотні відбувся у Хмельницькому

 

Минулими вихідними (21-22 жовтня 2017 року) в м. Хмельницькому відбувся жіночий волейбольний турнір, приурочений пам’яті Героїв Небесної сотні. Команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (тренер Валерій Дорош) стала переможницею змагань, взявши верх над командами Хмельницького національного університету, збірної Дунаївців та об’єднаної команди Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 1 і с. Голосків Летичівського району.

Вітаємо волейболісток з перемогою!

postheadericon 20 жовтня 2017 року в м. Івано-Франківськ відбувся відкритий Кубок федерації Таеквон-До ІТФ України

В змаганнях взяли участь 700 учасників із  22-х команд.

Хмельницьку область представляли  учні ДЮСШ № 2 міста Кам’янець -Подільський.

Переможцями та призерами стали:

I  місце —  Анна Васільєва (50 кг);

II місце —  Тетяна Бабій  (55 кг);

II місце —  Катерина Костюк (34 кг);

II місце  — Назар Додурич (35 кг);

III місце   — Дарина Назар (35 кг).

Переможців підготували тренери Юрій Білоцький, Андрій Півторак.

postheadericon Вихованці ДЮСШ № 2 м.Кам’янець-Подільський успішно виступили у Відкритому турнірі «Golden dregon «

20 — 22 жовтня в м. Івано — Франківську відбувся  14 Відкритий турнір «Golden dregon «, де вихованці ДЮСШ № 2. посіли такі призові місця:

Чорна Валерія — 1 місце ( у в/к 44 кг);
Плавуцька Вероніка — 1 місце (у в/к 33 кг);
Бурдига Владислав — 1 місце (у в/к 30 кг );
Студентський Денис — 2 місце (у в/к 28 кг);
Стаднік Даша-  3 місце (у в/к 26 кг);
Малайдах Владислав — 3 місце (у в/к 33 кг);
Та вибороли 3 командне місце.

До змагань спортсменів підготувала тренер  Катерина Тютюнник.

postheadericon У Чемпіонаті України з кульової стрільби успішно виступили студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

19-23 жовтня у м. Вінниці відбувся чемпіонат України з кульової стрільби, на якому студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка показали хороші результати. Кирилл Козюк виборов золото у вправі ГП-6, встановивши новий рекорд України, та бронзу у вправі ГП-6 (ком.). Вікторія Сухорукова (вправа ГП-4), Олена Чміль (вправа ГП-4 (ком.)) та Богдан Кириленко (вправа ПП-3 (ком.)) здобули срібні медалі.

 

postheadericon 21 жовтня в місті Хмельницький відбулись обласні змагання з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2004 — 2006 р.н. та серед 2007 — 2008 р.н.

21 жовтня в місті Хмельницький відбулись обласні змагання з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2004 — 2006 р.н. та серед 2007 — 2008 р.н.

В змаганням взяло участь близько 200 учасників, яке являло собою відбір  до Чемпіонату України, що відбудуться  14 — 17 листопада в місті Хмельницький серед юнаків і дівчат 2004 — 2006 р.н.

Команду ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільський представляло 25 спортсменів, які завоювали такі місця:

          чемпіонами стали: Шупарський Ярослав, Свіцкий Максим, Руденюк Вадим, Горох Єгор, Фещенко Степан, Афрамчук Андрій, Кірєєв Давид, Змєєва Валерія, Яковенко Олег, Лаврентюк Аркадій, Бойко Ілля.

Другі місця посіли: Пастух Денис, Кожухар Юрій, Ільков Олександр, Степанюк Янош, Олинець Леонід, Валерський Назар.

          Треті місця посіли: Амінов Вадим, Матійчук Захар, Літовкіна Софія, Федорак Михайло, Костинюк Дамян.

Підготували команду, тренери відділення вільної боротьби — Пасенко Дмитро, Валентин Негода, Костинюк Володимир.

 

postheadericon Зміни та доповнення до Регламенту обласної Спартакіади ДЮСШ (вільна боротьба, баскетбол)

   Зміни та доповнення

до регламенту обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з видів спорту 2017 року, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 14.09.2017 року № 389-од/21-д:

  1. Фінальні змагання з вільної боротьби серед юнаків проводяться 7-8 листопада 2017 року в м. Хмельницький замість раніше запланованих 8-9 листопада 2017 року.
  2. Зональні змагання з баскетболу серед юнаків переносяться на 17 листопада 2017 року в м. Камянець — Подільський, м. Полонне, смт. Ярмолинці  замість раніше запланованих 25 листопада 2017 року:

БАСКЕТБОЛ – зональні змагання

ЮНАКИ

17 листопада 2017 року

 

І зона

ІІ зона ІІІ зона

м. Камянець — Подільський

м.Полонне смт. Ярмолинці

Кам’янець – Подільська № 1

Полонська

Ярмолинецька

Кам’янець – Подільська районна Старокостянтинівська

Віньковецька

Новоушицька Шепетівська

Чемеровецька