Архивы за Сентябрь, 2017

postheadericon Наказ про проведення обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти у 2017 році

postheadericon Зміни до Регламенту обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти (футбол-чоловіки), важка атлетика, бокс

Лист № 431 від 28.09.2017 (зміни до Регламенту спартакіади ДЮСШ)

postheadericon Обласна Спартакіада серед ДЮСШ системи освіти 2017 року

Спартакіада ДЮСШ-2017 (Регламент)

postheadericon ДЮСШ № 2 м.Кам’янець-Подільського успішно виступили у Кубку області з тенісу

24-26 вересня 2017 року в м. Хмельницькому відбувся Кубок області з тенісу. В змаганнях прийняло участь близько 80 тенісистів з Хмельницького та Кам’янець-Подільського. Місто Кам’янець-Подільський представляли вихованці ДЮСШ № 2. Юні тенісисти показали високий рівень підготовленості, так Маргарита Василюк виборола ІІ місце, Кіра Дякіна – V місце, Настя Циганюк – Х місце. Тренер Ірина Ковальчук.

Тренер та спортсмени висловлюють велику вдячність батькам за фінансову підтримку для участі в змаганнях.

postheadericon Здобутки кам’яничан у чемпіонаті області з боксу,  присвячений пам’яті тренеру Ващуку І.О.  

22-24.07.2017 року в с.м.т. Теофіполь відбувся чемпіонат області  з боксу серед юніорів та школярів, присвячений пам’яті тренеру Ващука І.О.           В змаганнях   взяло участь 90 спортсменів з Хмельницької області  та боксери з міста Теофіпіль.

Місто Кам’янець – Подільський представляли вихованці ДЮСШ № 2. Переможцями та призерами стали:

I місце —  Іван Бубельний        — 40 кг.

Глеб  Горбатюк        — 41,5 кг.

Захар Тихун              — 40 кг.

Ілля Шимко              — 38,5 кг.

Сєва Мартиросян      — 37 кг.

Артур Ковальський   — 40кг.

II місце —  Стас Городецький    — 35,5 кг.

Підготували до змагань тренери з боксу Володимир Приходько, Олександр Скавронський, Дмитро Невенгловський, Віктор Архіпов, Іван Матвійчук, Олег Люлько.

Тренери та спортсмени дякують спонсорам за матеріальну підтримку в участі у змаганнях, ПП Миколі Сосулі, ПП Костянтину Ківіцькому.

postheadericon Спортивний парад здоров’язбережувальних технологій в дошкільному навчальному закладі № 48 «Червона квіточка» Департаменту освіти Хмельницької міської ради

26.09.2017 року в дошкільному навчальному закладі № 48 «Червона квіточка» Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради  (завідуюча Юрчик Н.Л.) відбулася презентація досвіду роботи інструктора з фізкультури Чабанюк Лілії Євгенівни для курсантів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за темою «Парад здоров’язбережувальних технологій». Діти дошкільного віку демонстрували цікаві техніки: ігровий стретчинг, техніка пілатес, пальчикова гімнастика, мудри, вправи для зміцнення дитячого зору, вправи для відновлення дихання, танцювальн о-рухова терапія.

postheadericon Проведення заходів до Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в Гуківській сільській ОТГ

postheadericon Успіхи вихованців Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 у Чемпіонаті області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002 — 2004 р.н.

22 вересня 2017 року у місті Хмельницький відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002 — 2004 р.н.

        Змагання являли собою  укомплектування збірної команди області  до участі у чемпіонаті України, який відбудеться 24 — 28 жовтня у місті Ужгород.

Команду ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільський представляло 10 борців.

Чемпіонами змагань стали Кавуля Микола, Владислав Шупарський, Фещенко Степан.

Другі місця посіли Побережнюк Андрій, Хращевський Микола.

Третє місце посіла Літовкіна Софія.

Шупарський Владислав і Кавуля Микола увійшли в збірну команду області та будуть представляти місто на чемпіонаті України.

Підготували команду тренери відділення вільної боротьби Пасенко Дмитро, Негода Валентин, Пасенко Василь.

Серед поважних гостей змагань: Мозолюк Олександр Володимирович (Президент обласної федерації вільної боротьби); Тарадай Микола Петрович (Заслужений тренер України); Басістий Борис Григорович (Заслужений тренер України).

 

postheadericon Кубок України зі стрибків на акробатичній доріжці

З 20 по 23 вересня 2017 року у Миколаєві пройшли змагання Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці, в яких взяли участь спортсмени 2004 року народження і старші за програмою Майстр спорту України.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляли студенти-спортсмени Дарина Козярська, Віолета Гусакова та Станіслав Подостроєць.

У різних видах змагань вони вибороли такі нагороди:

Дарина Козярська – золото та срібло,

Віолета Гусакова – золото,

Станіслав Подостроєць – срібло.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

postheadericon Інформація про участь та проведення спортивно – масових заходів Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з 02 по 08 жовтня 2017 року

 

Дата Назва заходу Місце проведення Кількість учасників ХОЦФВУМ Організатор Запрошено до участі в заході
03.10.2017р.

Зональні змагання з футболу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з видів спорту 2017 року.

м.К-Подільський,

м.Старокостянтинів,

м.Волочиськ,

смт.Теофіполь,

м.Стара Синява,

м.Славута

ХОЦФВУМ

05.10.2017р.

Фінальні змагання з футболу серед дівчат за програмою обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з видів спорту 2017 року.

м.Славута ХОЦФВУМ