Архивы за Май, 2017

postheadericon XIII літня Універсіада України серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут 2017 року

18-19 травня 2017 року у м.Хмельницькому на базі спортивного комплексу Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися фінальні змагання з вільної боротьби за програмою ХІІІ літньої Універсіади України серед ВНЗ типу: університет, академія, інститут 2017 року.

 Призові місця першого дня серед чоловіків розподілилися наступним чином:

вагова категорія 57 кг:

1 місце – Міщенко Олександр ( Харківська – 1, ХДАФК)

2 місце – Дзекан Олександр (Хмельницька – 2, КПНУ)

3 місце – Абдурахманов Магрур ( Сумська – 1, СДУ)

3 місце – Степюк Олег ( Львівська -1, ЛНУ)

вагова категорія 61 кг:

1 місце – Гурський Віталій ( Львівська -1, ЛНУВМБ)

2 місце – Аракелян Армен ( Київ-1, НУФВСУ)

3 місце – Буруков Володимир (Одеська, НУОЮА)

3 місце – Герелей Владислав (Хмельницька – 1, ХНУ)

вагова категорія 65 кг:

1 місце – Духно Вадим ( Харківська – 1, ХНАДУ)

2 місце – Нугуманов Андрій ( Хмельницька – 2, ХНУ)

3 місце – Костюк Богдан ( Львівська – 2, НУЛП)

3 місце – Білейчук Іван (Івано-Франківська, ПНУ)

вагова категорія 70 кг:

1 місце – Радулов Семен (Хмельницька – 1, КПНУ)

2 місце – Білявський Валерій ( Херсон, ХДУ)

3 місце – Куріленко Станіслав ( Київ – 1, НУФВСУ)

3 місце – Борута Олексій ( Сумська – 1, СДПУ)

вагова категорія 74 кг:

1 місце – Михайлов Василь ( Одеська, ПНПУ)

2 місце – Костюк Анатолій ( Хмельницька – 2, ХНУ)

3 місце – Падалка Вадим ( Харківська – 1,ХДАФК)

3 місце – Расуєв Рустам ( Хмельницька – 1, КПНУ)

вагова категорія 86 кг:

1 місце – Романюк Тимур ( Київ – 1, НУФВСУ)

2 місце – Василишин Назар ( Львівська – 1, ЛДУ)

3 місце – Хасанов Закірджон (Київ – 2, ВМУРЛ «Україна»)

3 місце – Гринченко Гліб ( Харківська – 2, ХНАДУ)

вагова категорія 97 кг:

1 місце –  Арчая Ілля ( Сумська 1, СДПУ)

2 місце –  Матейко Денис ( Хмельницька – 1, ХНУ)

3 місце –  Краснюк Антон ( Хмельницька – 1, ХНУ)

3 місце – Дейнека Вадим (м. Черкаси, ЧІПБ)

вагова категорія 125 кг:

1 місце – Картавий Данило ( Харківська – 1, ХДАФК)

2 місце – Грохольський Павло ( Хмельницька – 1, ХНУ)

3 місце – Барадуля Єгор ( Харківська – 2, НТУ «ХПІ»)

3 місце – Колодовський Олександр ( Сумська – 1, СДПУ)

postheadericon Чемпіонат України серед кадетів 2000-2002 р.н.

10-13 травня в місті Чернівці відбувся чемпіонат України серед кадетів 2000-2002 р.н з вільної боротьби. В змаганнях взяли участь близько 300 учасників. Змагання являли собою відбір до чемпіонату Європи, яка пройде в Боснії і Герцоговині. Команду Кам’янець-Подільської ДЮСШ 2 представляло троє борців. Втретє чемпіоном України став Данило Стасюк, який буде представляти честь країни на чемпіонаті Європи. Підготували чемпіона тренери відділення вільної боротьби Пасенко Дмитро та Пасенко Василь .

postheadericon Чемпіонат України з волейболу серед команд юнаків та дівчат 2003р.н. і молодше загальноосвітніх навчальних закладів.

З 04 по 10 травня 2017 року в м. Києві, Пуща Водиця відбувся Чемпіонат України з волейболу серед команд юнаків та дівчат 2003р.н. і молодше загальноосвітніх навчальних закладів, в якому Хмельницьку область представляли:

команда дівчат Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та команда юнаків Староконстянтинівської загальноосвітньої школи №1.

Призерами змагань стала команда дівчат 2003р.н. і молодше Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, яка посіла друге місце.

postheadericon Обласна Універсіада серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут 2017 року

05 та 06 травня на базі Хмельницького національного університету відбулися змагання з волейболу серед чоловічих команд за програмою обласної Універсіади ВНЗ типу: університет, академія, інститут 2017 року, де змагалися 6 команд:

  1. Кам’янець-Подільський національний університету ім. І. Огієнка.
  2. Хмельницький національний університет.
  3. Подільський державного аграрно-технічного університету.
  4. Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького.
  5. Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
  6. Хмельницький університет управління і права.

За результатами проведених змагань місця розподілилися наступним чином:

переможцями  змагань стали: –  Кам’янець-Подільський національний університету ім. І. Огієнка, їм поступилась команда Хмельницького національного університету, та третіми стала команда – Подільського державного аграрно-технічного університету.

postheadericon Обласна Універсіада серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут 2017 року

05 травня 2017 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка відбулися  змагання з волейболу серед жіночих команд за програмою обласної Універсіади ВНЗ типу: університет, академія, інститут 2017 року.

Призові місця посіли:

І місце —  Кам’янець-Подільський національний університету ім. І. Огієнка.

ІІ місце —  Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

ІІІ місце —  Подільський державний аграрно-технічний  університет

postheadericon Обласна Універсіада серед вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут 2017 року

05 травня 2017 року на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка відбулися фінальні змагання з футболу серед чоловічих команд за програмою обласної Універсіади ВНЗ типу: університет, академія, інститут 2017 року де зустрілися команди: Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького, Хмельницького національного університету, Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка та Подільського державного аграрно-технічного  університету.

Місця розподілилися наступним чином:

І місце —  Кам’янець-Подільський національний університету ім. І. Огієнка.

ІІ місце —  Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького.

ІІІ місце —  Подільський державний аграрно-технічний  університет.

postheadericon Успішні виступи вихованців Кам’янець — Подільської ДЮСШ № 2 у змаганнях з тхеквондо

29 – 30 квітня 2017 року  у  м. Івано-Франківськ  відбувся відкритий «Чемпіонат Прикарпаття» з тхеквондо ІТФ.

Вихованці ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільського гідно виступили.

В розділі туль:

1) Каспрук Давід – 2 місце;

2) Бурковський Олександр — 3 місце;

3) Калинюк Дарина — 2 місце;

4) Каспрук Юлія —  2 місце;

5) Васільєва Анна — 2 місце.

В розділі спаринг:

1) Міщишен Богдан — 3 місце;

2) Манькута Богдан —  2 місце;

3) Каспрук Давід — 1 місце;

4) Пилипів Алієн  — 3 місце;

5) Бурковський Олександр — 3 місце;

6) Братенко Віталій — 2 місце;

7) Вишневський Іван — 2 місце;

8) Дяков Павло — 2 місце;

9) Каспрук Юлія — 2 місце;

10) Васільєва Анна — 1 місце;

11) Калинюк Дарина — 2 місце;

12) Ількович Назар — 1 місце;

13) Загородній Андрій — 1 місце;

14) Ратовський Артур — 3 місце;

До змагань спортсменів готували Білоцький Юрій та Тютюнник Катерина.

Єдиним представником в м. Рівне, на турнірі з тхеквондо ВТФ «Західний п’єдестал», став вихованець ДЮСШ № 2 Олійник Євген 2010 р.н., де завоював срібло. Тренер —  Тютюнник Катерина.

postheadericon МІСЬКА СПАРТАКІАДА

Вітаємо збірну ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», яка зайняла II місце у змаганнях з міні-футболу.

Склад команди:  Михальчук Є., Заєць Б., Ситар О., Лебідь П., Шаравара І., Олійник В., Кирилюк М., Гуцал А., Міровіцький О.

Так тримати! Подальших успіхів!

postheadericon Спортсмени з Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 успішно виступили на змаганнях з боротьби вільної серед кадетів 2000-2002 р.н.

29 квітня 2017 року у м. Тернопіль, відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед кадетів 2000- 2002 р.н.,  присвячений пам’яті тренерам,  майстрам спорту України, Михайлу Боровкову та Валерію Геращенка.

В турнірі взяло участь більше ста учасників з міст Теребовлі, Борщова, Шумська, Львова, Тернополя, Збарижа, м. Кам’янець — Подільського.

Вихованці ДЮСШ № 2 м. Кам’янець — Подільського посіли такі місця:

I   місце -Давид Костинюк (63 кг);

III місце — Данило Костинюк (63 кг);

IV місце — Іван Матковський (69 кг).

Підготували спортсмені, тренери відділення вільної боротьби, Володимир Костинюк та Василь Пасенко.

postheadericon ВІТЯ БОЙКО — ЧЕМПІОН УКРАЇНИ з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. !!!

24-30 квітня 2017 року, у м. Надвірна, Івано-Франківської області проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. — відбірковий до Чемпіонату Європи 2017.

У змаганнях прийняли участь команди зі всіх регіонів України — 300 учасників. Місто Кам’янець-Подільський, у складі збірної команди Хмельницької області, представляли вихованці ДЮСШ № 2, які посіли:

І місце — Бойко Віктор у в/к 44,5 кг (тренер Скавронський О.П.);

V місце — Мартиросян Сєва у в/к 35,5 кг (тренер Архіпов В.С.).

Вітаємо нашого Чемпіона з перемогою та здобуттям права представляти Україну на Чемпіонаті Європи 2017!!!