Архивы за Июль, 2013

postheadericon ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ ХХVІІ Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року

На всесвітній Універсіаді у м.Казань (Росія) 2013 року Хмельницьку область пердставляли 20 спортсменів-студентів Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка та 4 студенти Хмельницького національного університету.
  Дмитро Янчук (студент Хмельницького національного університету) — у складі чоловічої четвірки у змаганнях з веслування на каное, дистанція 1000 м. здобув золоту медаль, у цьомуж складі на дистанції 200 м. спортсмени посіли — ІІ місце.

Чемпіони Всесвітньої Універсіади з веслування на бойдорках і каное. Дмитро ЯнчукНаші чемпіони Янчук Дмитро
Студент Кам’янець-Подільського національного університету Павло Олійник з боротьби вільної завоював срібну медаль у ваговій категорїі 96 кг. Ще одна борчиня нашої області Аліна Стаднік  посіда ІІІ місце у ваговій категорії 67 кг.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ НА ЦИХ ЗМАГАННЯХ!!!

 

postheadericon Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт-2013».

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт-2013».

 

       31.05. — 02.06.2013р. на базі дитячо-оздоровчого табору смт.Лазурне Херсонської області традиційно відбувся Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт-2013».

     Основними завданнями Фестивалю є підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів;

Формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом; національних традицій та культурної спадщини українського народу.

       У заході взяли участь 27 команд України. Честь Хмельницької області на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів України «Козацький гарт — 2013» представили школярі Хмельницького колегіуму ім.В.Козубняка — команда переможців обласного туру змагань (детальніше на promedical.com.ua).

       За результатами конкурсів команда Хмельницької області посіла наступні місця:

    * естафета -17;

    * «Човниковий біг» — 23;

    * стрибок у довжину з місця — 20;

    * стрибки через скакалку протягом 30 секунд — 5;

    * перетягування канату — 12;

    * конкурс знавців історії українського козацтва — 21 ;

посівши 15 загальнокомандне місце.