Архивы за Апрель, 2013

postheadericon ПРИЗЕРИ ХІ літньої Універсіади України 2013 з РЕГБІ-7

ХІ літня Універсіада України 2013 року з регбі -7

В місті Львів з 25 по 27 квітня 2013 року відбулися змагання з регбі-7 за програмою  ХІ літньої Універсіади України 2013 року.

Збірна команда області з регбі-7 студенти Хмельницького  національного університету та один студент Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка.  Команда виборола ІІ загальнокомандне місце з 8 команд учасниць, поступившись лише  Харківському УІПА.

 

postheadericon ХІ літня Універсіада України 2013 року

ХІ літня Універсіада України 2013 року з фехтування

 В місті Львів з 16 по 24 квітня 2013 року відбулися змагання з фехтування за програмою  ХІ літньої Універсіади України 2013 року.

9 спортсменів-студентів збірної команди області Хмельницького та Кам’янець-Подільського національних університетів посіли 7 загальнокомандне місце з 13 команд — учасниць, набравши 338 очок.

Збірна команда змагалась у двох видах фехтування: шпазі та шаблі.

Срібними призерками стали наші Аліна Комащук (КПНУ) , Наталія Махмет, Софія Савостєєва (НАКККК) і Віолетта Кудрявцева (ХНУ). Команда шаблістів у складі Станіслава Конопацько, Євгена Аулова, Максима Зозуля, Віталія Мартинюка (студенти ХНУ) посіли четверте місце.

фехт

postheadericon ХІ літня Універсіада України

ХІ літня Універсіада України 2013 року з тенісу настільного

В місті Нова Каховка з 16 по 21 квітня 2013 року відбулися змагання з тенісу настільного за програмою  ХІ Універсіади України 2013 року.

За збірну команду області виступали Берднік Павло (студент КПНУ),  Петрук Євгенія (студентка ПДАТУ), Архіпов Іван та Мельник Світлана (студенти ХНУ), які посіли 8 загальнокомандне місце з 26 команд учасників, набравши 210 очок та І місце у другій групі областей.

Гарний результат показали спортсмени у парному чоловічому розряді посівши ІІ місце у складі Бердніка Павла (студент КПНУ) та Архіпова Івана (студент ХНУ) .

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ та їх ТРЕНЕРІВ!!

! теныс наст.jpgлдл

postheadericon ХІ літня Універсіада України

ХІ літня Універсіада України 2013 року з шахів

В місті Львів з 07 по 12 квітня 2013 року відбулися змагання з шахів за програмою  ХІ літньої Універсіади України 2013 року.

Збірна команда області сформована з студентів Кам’янець-Подільського та Хмельницького  національних університетів. Команда в кількості 4 спортсменів посіла 12 загальнокомандне місце з 19 команд учасниць, набравши 166 очок та 4 місце у другій групі областей.

 

postheadericon ПРИЗЕРИ

          ХІ літня Універсіада України з боротьби вільної та греко-римської

           06-08 квітня 2013 року у Львівському велотреку проходили змагання з боротьби вільної та греко-римської за програмою ХІ літньої Універсіади України. 

Нашу область пердставляли студенти двох національних університетів Хмельницького та Камянець-Подільського.

Команда Хмельницької області посіла ІІІ загальнокомандне місце, з 25 областей України. Команда КПНУ посіла третє загальнокомандне місце серед вищих навчаьних закладів,  ХНУ — 5.

Переможці з боротьби вільної (Жінки):

вагова категорія – 63 кг, Ганна Урода (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);

вагова категорія – 72 кг, Юлія Лавринюк (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка).

 борортьба вільна

         Чоловіки:

вагова категорія – 55 кг, Любомир Літвінчук (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);

вагова категорія – 96 кг, Любомир Сагалюк (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);

 боротьба вільна

 боротьбав вільна

postheadericon ОБЛАСНА УНІВЕРСІАДА

05-06 квітня на базі ДЮСШ №3 міськспорткомітету (вул.Щорса, 16) відбудуться змагання з тенісу настільного за програмою обласної Універсіади серед ВНЗ ІІІ-IV р.а.

postheadericon ПОЛОЖЕННЯ

Положення про обласний турнір з футболу серед дівчат 2013 року.