postheadericon  04-06 жовтня 2019 року у м. Кам’янець — Подільський за підтримки Кам’янець-Подільської міської Ради відбувся  Відкритий Чемпіонат Хмельницької області з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів

       04-06 жовтня 2019 року у м. Кам’янець — Подільський за підтримки Кам’янець-Подільської міської Ради відбувся  Відкритий Чемпіонат Хмельницької області з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів.

      В змаганнях взяли участь 165 спортсменів з Чернівецької, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Тернопільської та Рівненської областей.

       Місто Кам’янець — Подільський представляли вихованці ДЮСШ № 2, клуб бойових мистецтв «Прайд», бійцівський клуб «Гуни» та «Капсула».

    Адміністрація Кам’янець Подільської міської федерації кікбоксингу щиро вдячні за допомогу в організації та проведення змагань начальнику управління освіти Сергію Мельнику, завідувачу відділу молоді та спорту Степану Павловському,  директору ДЮСШ № 1 Станіславу Кшемінському та президенту Хмельницької обласної федерації кікбоксингу WAKO Евгенію Бейдерман. Окрема подяка керівнику  колективу «Аджанта» Ірині Дроздовській.

Оставить комментарий